פילינג לגוף: סבון עם גרגירי קריסטל

מותג הטיפוח אלונה שכטר מציג סבון פילינג המיועד לרחצת הגוף, המכיל גרגירי קריסטלים שמסירים תאים מתים ומחדשים את העור ♦ המותג מייצר תכשירים המבוססים על צמחי מרפא, מינרלים מים המלח וחומרים פעילים בריכוזים גבוהים

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מותג הטיפוח אלונה שכטר, המתמחה בתכשירים המבוססים על צמחי מרפא, מינרלים מים המלח וחומרים פעילים בריכוזים גבוהים, מציג סבון פילינג המיועד לרחצת הגוף, המכיל גרגירי קריסטלים שמסירים תאים מתים ומחדשים את העור.

סבון הפילינג מבית המותג מכיל בתוכו גרירי קריסטלים קטנים היוצרים חיכוך מקסימאלי בעת סיבון עור הגוף, הפועלים להסרת תאי עור מתים ועור יבש ומחדשים את העור לכזה בריא, צעיר ורענן. עוד תורם הפילינג להפחתת סימני צלוליטיס ומנקה את העור בצורה עמוקה ויעילה.

סבון גוף פילינג לניקוי יסודי והסרת תאים מתים מבית אלונה שכטר | צילום: אורי גרון
סבון פילינג מבית אלונה שכטר | צילום: אורי גרון

הסבון מכיל צמחי מרפא ומינרלים מים המלח, כשבין מרכיביו העיקריים ניתן למצוא מלח מים המלח, תמצית קמומיל ותמצית אלוורה, שמקנים לו ריח מרענן של פרחים. מעבר לתועלותיו הרבות, שימוש בסבון פילינג מייעל את החדירה והספיגה של מוצרי טיפוח נוספים המושמים אחריו ותורם לשיפור האפקטיביות שלהם.

בסבון הפילינג יש להשתמש בזמן מקלחת, בתדירות של פעם עד פעמיים בשבוע, להקציף היטב בתנועות מעגליות למשך מספר דקות ולאחר מכן לשטוף ביסודיות.

המחיר: 30 שקלים ל-100 מ"ל ו- 80 שקלים ל-400 מ"ל.

לכבוד חגיגות מבצעי חודש נובמבר מוצע הסבון ככל תכשירי החברה בהנחה גורפת של 35 אחוזים ובמחירים של 20 שקלים ל-100 מ"ל ו-52 שקלים בלבד ל- 400 מ"ל. המבצע בתוקף עד סוף חודש נובמבר.

השארת תגובה