טרנדים בשיפוץ דירות ב2020

צילום:freepik
צילום:freepik
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אם בעבר נערך פרויקט שיפוץ דירה רק לצורך החלפת תשתיות מיושנות או כדי לשבור קירות ולשנות מעט את פני חלל הפנים של הבית, הרי שהיום מדובר בפרויקטים שבהם מהווה עיצוב הפנים חלק מרכזי וחשוב בפרויקט. עבודות הגבס הן אחת הדוגמאות הקלאסיות לשינוי שעבר תחום שיפוץ הדירה, אך ישנן כמובן דוגמאות רבות נוספות גם בתחום המסגרות, הבנייה והתשתיות. על טרנדים בשיפוץ דירות ב2020 תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

טרנדים עיצוביים מול טרנדים מבניים

היחידה לשיפוצים – טרנדים או מגמות, הן תופעות רוחביות המתקיימות בשוק מסוים ויכולות לסייע לנו מאוד לבצע את הבחירות שלנו ולהגיע להחלטות בפרויקטים בכל תחום, החל מתחום עיצוב האופנה ועד תחום הבנייה. יחד עם זאת, לא כל טרנד אמור להתאים לנו, במיוחד כאשר מדובר בטרנד עיצובי. כך למשל, אם ישנם טרנדים הנדסיים מבניים שמאפשרים לבצע פעולות שיפוץ שבעבר לא ניתן היה לבצע, או שמאפשרים לבצע את הפעולות האלה בעלות נמוכה יותר או ביעילות גבוהה יותר, בהחלט כדאי לבחון ולאמץ את הטרנדים הללו. אלא שלא כל טרנד עיצובי, שבדרך כלל גם מתמקד בעיקר בסגנון העיצוב המודרני, אמור להתאים לטעם שלנו או לאווירה שאנחנו רוצים ליצור בביתנו. על כן, לפני שאתם פונים לבחינת טרנדים בשיפוץ דירות ב2020 כדאי להבטיח שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ולא קל לסחוף אתכם לכיוונים אחרים.

טרנדים מבניים בשיפוץ דירות

טרנדים בשיפוץ דירות ב2020 שאתם כן רוצים לשמוע עליהם כוללים בעיקר את הבאים:

מרפסות תלויות – הפתרון האולטימטיבי להוספת מרפסת ללא תלות בשכנים או בהסכמתם להוסיף גם הם מרפסת לדירתם. לא משנה באיזו קומה אתם מתגוררים, תוכלו להוסיף מרפסת שמעוגנת לקיר המבנה ואינה תלויה כלל בשכנים מלמטה.

עבודות גבס – עבודות גבס שולטות בטרנדים החמים ביותר בעולם השיפוץ כבר שנים רבות, אך האפשרויות הולכות ומתרחבות וכדאי בהחלט לשבת עם מעצב פנים ולבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם לפני שאתם מקבלים החלטות.

עבודות מסגרות – במיוחד חלונות ודלתות אלומיניום, פרגולות למרפסת או לחצר, מעקות וגדרות היקפיות – כל אלה משחקים תפקיד חשוב בכל פרויקט שיפוץ דירה קומפלט בשנים האחרונות.

שיקום צנרת – באמצעות טכנולוגיות חדשות ניתן כיום לשקם את הצנרת הקיימת באמצעות טכנולוגיות השחלה של צנרת חדשה בתוך תוואי הצנרת הישנה, מה שמזרז מאוד את התהליך ומוזיל מאוד את העלויות. כדאי מאוד לבחון את האפשרויות העומדות לרשותכם בתחום זה.

מולטימדיה ותקשורת – עם העולם התקשורתי בו אנו חיים, אתם רוצים להכין את הבית שלכם לעידן החדש של בית חכם, נקודות מולטימדיה ותקשורת בכל רחבי הבית, רשת ביתית וכל מה שאתם צריכים כדי למקסם את כוח המחשוב והתקשורת בביתכם.

ישנם כמובן טרנדים נוספים שניתן לכלול בקטגוריה של טרנדים בשיפוץ דירות ב2020, ועליהם אתם רוצים לברר עם מעצבי פנים, אדריכלים ואנשי מקצוע בתחומי ההתמחות השונים.

תגובה אחת
  1. כפי שציינתם בכתבה – זהו באמת תהליך מרובה שלבים והו כל הזמן מתחדש, זה שונה משיפוץ לשיפוץ אינדיבידואלית לכל אחד ואחד, תחילה יש להגדיר צרכים, מטרות, תקציבים ולקבוע ציר זמן ברור ! לאחר ביסוס כל הנתונים יש לגשת ולקבל הצעות מחיר (ככה לא נופלים בפח). במידה ואין ניסיון קודם יש להתייעץ עם בעלי מקצוע \ אנשים שמלווים שיפוצים. אלטרנטיבה זולה יותר היא מציאת קובץ אקסל נוח אשר מלווה את כל התהליך מהתחלה ועד הסוף – עוד לפני שעושים משהו.. יש מגוון רחב של קבצים ברשת, בינהם יש את הקובץ לשיפוץ דירה של גג1 – בהצלחה.
    https://www.gg1.co.il/excel-dira-download/

השארת תגובה