מינוי חדש ב'הגשמה ניהול השקעות בע"מ'

מינויים חדשים בצמרת הגשמה: עורכת הדין שרית חרל"פ מונתה לדירקטורית בלתי תלויה ב – 'הגשמה ניהול השקעות בע"מ'

המשרד
המשרד

עורכת הדין שרית חרל"פ תשמש כדירקטורית בלתי תלויה בשותף הכללי 'הגשמה ניהול השקעות בע"מ', המנהל את השותפויות הציבוריות של משקיעי הגשמה.

עו"ד חרל"פ, שותפה בכירה במשרד עו"ד שטיין-חרל"פ ושות' (1996), בעלת ניסיון עשיר ועוסקת בעניינים חברתיים ובפעילות ציבורית. לצד אלו, משמשת כדירקטורית וחברת ועדת הביקורת של החברה הציבורית ווי-בוקס נדל"ן בע"מ (BOX-(Y.  לחרל"פ תארים בכלכלה ומנהל עסקים, ובמשפטים – שניהם מאוניברסיטת בר אילן. נשואה ואם לחמישה בנים.

עורכת הדין שרית חרל"פ, הנכנסת לתפקיד מסרה כי: "אני מודה על הבעת האמון של מנהלי החברה ונחושה למלא את תפקידי בצורה הטובה ביותר עבור המשקיעים".

עופר מרום, מנכ"ל קרן הגשמה מסר כי: "אני מברך את עו"ד שרית חרל"פ על הצטרפותה לדירקטוריון 'הגשמה ניהול השקעות בע"מ'. אני סמוך ובטוח שמקצועיותה, פועלה וניסיונה הרב יבואו לידי ביטוי, ומאחל לה הצלחה גדולה בתפקידה החדש".

אודות קרן הגשמה

הגשמה היא חברת השקעות נדל"ן, המאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע בפרויקט נדל”ן יחד עם היזם. כך נהנים המשקיעים מקבוצת השקעה משמעותית וחזקה, ומהאפשרות לקחת חלק בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן, בארץ בעולם. להגשמה למעלה מעשר שנות ניסיון בענף השקעות הנדל"ן. החברה מנהלת מועדון משקיעים מוביל בישראל, המונה למעלה מ- 32,000 חברים.

השארת תגובה