אדרבה – הילדים שלך ידברו באנגלית רהוטה!

איך עושים שהילדים ידברו אנגלית רהוטה? מה קורה לבנים שלנו, שלא תמיד לומדים במוסדות חינוך את השפה האנגלית?

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעולם שהופך לכפר גלובלי אחד גדול – השפה האנגלית שלטת. בכל חור בו תתקעו בעולם, כולם מתקשרים בשטף בשפה האנגלית. האומדנים מדברים על בין 500 מיליון ל-1.8 מיליארד דוברי אנגלית החיים בעולם. בעשרות מדינות בעולם אנגלית היא השפה הראשונה ובכל מקום בו תדרכו בגלובוס, תמצאו דוברי אנגלית.

פתאום קם אדם בבוקר ומחליט ללמוד אנגלית? – הוא נדרש להשקיע הרבה יותר מאשר ילד צעיר, והתוצאות לא משהו. המוח של הקטנטנים ערוך לקלוט מהר יותר ונכון יותר את המילים והמשפטים, הדקדוק והצירופים – ולתייק אותם בזיכרונו.

אז אם אתם רוצים להכין את הילדים שלכם לעתיד מקצועי, ולא משנה באיזה מקצוע הם יעסקו, רצוי שתעשו את זה עכשיו.

ב'אדרבה' החליטו שהגיע הזמן לעשות את זה. החברה המקצועית והמבטיחה הכינה תכנית מיוחדת ללימוד השפה באופן חוויתי, בקלות ובכיף ובלי לצאת מהבית. זו תכנית מיוחדת בה השקיעו מיטב המוחות את הדרך בה הילדים ירכשו נכון ומדויק את השפה האנגלית.

לדברי יאיר וולף, מנכ"ל ומייסד 'אדברה', "אדברה הוקמה מתוך הבנה שיש צורך בסביבה שבה התלמידים יוכלו לדבר, לשוחח ולתקשר באנגלית. התלמידים שלנו נחשפים לכל כללי הדקדק, אבל הם באים לשיעורים שלנו כדי להנות, לשחק, לשמוע סיפורים ולשוחח עם חבריהם לכיתה. השיעורים מתקיימים באנגלית והם מונחים על ידי מורים ומורות שזוהי שפתם הראשונה."

אתם מוזמנים להבטיח את מקומכם בשיעורי האנגלית של 'אדברה' – הדרך להצלחה מובטחת!

השארת תגובה