קבוצת רמי צרפתי מדווחת על התקדמות בבניית פרויקט "צרפתי על הנחל" בנתיבות

פרויקט צרפתי על הנחל בנתיבות של קבוצת רמי צרפתי קרדיט הדמייה רועי מור
פרויקט צרפתי על הנחל בנתיבות של קבוצת רמי צרפתי קרדיט הדמייה רועי מור
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

קבוצת "רמי צרפתי" מדווחת על התקדמות בבניית פרויקט "צרפתי על הנחל" בנתיבות, הנבנה בשלושה שלבים. שלב א' כולל 4 בניינים הנמצאים בשלבי בניה מתקדמים, ואכלוסם צפוי בעוד כ-16 חודשים. שלב ב' כולל 3 בניינים שבנייתם החלה לאחרונה ואכלוסם צפוי בעוד כ-21 חודשים ושלב ג' הכולל 3 בניינים שבנייתם החלה ואכלוסם צפוי בעוד כ- 26 חודשים. הבנייה של השלד של הבניינים הראשון והשני הסתיימה והחברה כבר החלה בביצוע עבודות הגמר, כאשר העבודות על החלוקה הפנימית נמצאות בקומה התשיעית והאחרונה. בבניין השלישי בפרויקט החברה נמצאת בשלב השלד בקומה ה-3. כמו כן עבודות התשתית לכל השלב הראשון בפרויקט הסתיימו.

לדברי רמי צרפתי, מנכ"ל ובעלים של קבוצת רמי צרפתי " הבנייה בפרויקט בנתיבות מתקדמת לפי התכנית, תוך שמירה על סטנדרט ואיכות בנייה גבוהים. למרות הקורונה, בניית הפרויקט המשיכה כרגיל. מה שתרם לכך הוא העובדה כי החברה מבצעת את הפרויקטים שלה בעצמה".

פרויקט "צרפתי על הנחל" משתרע על שטח של כ-20 דונם וכולל 363 דירות ב-10 בניינים בני 9 קומות כל אחד עם כ-36 דירות בכל בניין, חלקן במסגרת מחיר למשתכן וחלקן מיועדות לשוק החופשי. תמהיל הדירות המשווקות לשוק החופשי בפרויקט "צרפתי על הנחל" מגוון וכולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן בנות 3-4 חדרים, ודירות פנטהאוז בנות 5-6 חדרים שכוללות מרפסות גדולות במיוחד.

שכונת נווה שרון ממוקמת בחלקה הצפון מערבי של נתיבות, ליד הכניסה לעיר מכביש 25 ובסמוך לנחל בוהו. השכונה תכלול כ-2,600 יחידות דיור על פני 1,280 דונם, וכ-530 צמודי קרקע, כ-35,000 מ"ר למסחר ותעסוקה, ושטחים ציבוריים בהיקף של כ-50,000 מ"ר. מתוכנן לקום בה גם פארק נחל בוהו בשטח של 900 דונם. עיריית נתיבות אחראית על פיתוח כל התשתיות – כבישים, גינות ומדרכות, תשתיות למוסדות חינוך וציבור כגני ילדים, ביוב, עבודות עפר ותאורה.

השארת תגובה