הרוגי מלכות: 6 דירות ב-18 מליון ש"ח

פרויקט הרוגי מלכות של קבוצת רם אדרת, קרדיט ל- 3devision
פרויקט הרוגי מלכות של קבוצת רם אדרת, קרדיט ל- 3devision
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת תנופה בעיר מקבוצת רם אדרת מדווחת כי מכרה 6 דירות, בנות 2 ו- 3 חדרים, בפרויקט "הרוגי מלכות", שבונה החברה בצפון תל אביב, בסכום כולל של כ- 18 מיליון ₪. מדובר בפרויקט בוטיק יוקרתי, שנבנה במסגרת תמ"א 38/2 בשכונת רמת החייל. התקבל היתר בנייה והעבודות כבר החלו בשטח. האכלוס צפוי להתרחש ביוני 2022.

הפרויקט מתוכנן ומעוצב ע"י משרד האדריכלים HQ, והוא התפרסם לאחרונה במגזיני אדריכלות בינלאומיים בשל התכנון יוצא הדופן שלו, המשלב פטיו מרשים ואבני טרקוטה מעטרות את חלקו הפנימי של הבניין. בתכנון הדירות נעשתה הקפדה על צמצום כמעט מלא של אלמנטים קונסטרוקטיביים בתוך הדירה, על מנת לאפשר גמישות תכנונית גדולה.

הפרויקט כולל בניין בן 5 קומות ו-21 דירות מיוחדות בתמהיל מגוון: דירות קטנות בנות 2 חדרים, דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. .בפרויקט מוצעות למכירה דירות עם מרפסות וגינות גדולות, החל מ- 5 מיליון, ביניהן: דירת 5 חדרים בשטח של 120 מ"ר עם 40 מ"ר מרפסת, דירת 5 חדרים גן דופלקס בשטח של 125 מ"ר, עם גינה בשטח של 56 מ"ר ומרפסת בשטח של 15 מ"ר.

לדברי טלי שרון, סמנכ"לית שיווק ומכירות בקבוצת רם אדרת, "רחוב הרוגי המלכות נחשב לאחת הנקודות המרכזיות והמוכרות בשכונת רמת החייל האיכותית. השכונה הזו היא השילוב האולטימטיבי בין חיי קהילה שלווים לחיי מסחר ועסקים שוקקים. אופי הבנייה, שכולל ברובו התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38, מבטיח המשך ציביון כפרי עם בנייה נמוכה. אנו צופים ביקושים גבוהים בפרויקט מצד אוכלוסייה מחתך סוציו אקונומי גבוה, משפרי דיור מהשכונה והעיר וכן מצמצמי דיור שמחפשים דירות גדולות ומרווחות תוך שמירה על רמת החיים הגבוהה לה הורגלו".

הפרויקט נבנה בסמוך לפארק ירוק ורחב ידיים ונמצא במיקום נגיש מאוד מבחינה תחבורתית: רק כ- 300 מטר מתחנת הקו הירוק של הרכבת הקלה, קרבה לעורקי התחבורה הראשיים וכן קווי אוטובוסים רבים שפעילים בשכונה.

השארת תגובה