קורונה: משקיעי הגשמה ב'ברנדייס רעננה' יקבלו החזר כספי

בשורה למשקיעי הגשמה בפרויקט ברנדייס רעננה של 'רותם שני' – יקבלו החזר כספי למרות תקופת הקורונה

הדמייה פרויקט ברנדייס רעננה
הדמייה פרויקט ברנדייס רעננה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שיתוף הפעולה בין הגשמה לחברה היזמית רותם-שני, ממשיך להניב פירות למשקיעים.

אחרי שיתוף הפעולה המוצלח בפרויקט 'גני תקווה' בשכונת גנים בגני תקווה , מגיע תורו של פרויקט 'ברנדייס' ברעננה – פרויקט התחדשות עירונית רחב היקף ברחוב ברנדייס מספר 11,13,15 ו-17.

למרות משבר covid-19 ולאור הגדרת ענף הבנייה כחיוני, לא הוטלו כל מגבלות על הגעת פועלים לאתרי הבניה; כמו כן, היתר הבניה ל- 16 יחידות דיור נוספות בפרויקט, המשלימות ל136 יח"ד בסה"כ, התקבל עוד ביולי 20. החברה היזמית מציינת כי למרות המשבר והשלכותיו על המשק, פרויקט ברנדייס ממשיך על פי המתוכנן ונמצא בשלבי ביצוע מתקדמים. לאור קצב ההתקדמות, קיבלו המשקיעים החזר של קרן ההלוואה מוקדם יותר מהצפוי בתכנית העסקית.

ב'פרויקט ברנדייס' נבנית שכונת מגורים יוקרתית בלב רעננה, הנחשבת למובילה בתחומי החינוך, הבטיחות ואיכות החיים. הפרויקט מקפיד לשמר את התחושה הקהילתית בלב ליבה של העיר ונהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה מרכזיים ומקרבה למרכזי קניות, מוסדות חינוך, ספורט ותרבות. מתחם הפרויקט כולל חמישה מבנים בשטח של כ-6 דונם, סביב גינה גדולה.

***

עופר מרום, מנכ"ל הגשמה: "כשהמשק כולו נתון תחת השפעות משבר ה- Covid19, באה לידי ביטוי חכמת הניסיון של הגשמה בענף השקעות הנדל"ן. אנו גאים להביא בשורה טובה נוספת למשקיעים, בפרט לאור מורכבות התקופה, ונמשיך לעשות כן גם בפרויקטים עתידיים".

***

רותם-שני: קבוצת רותם שני נוסדה ב-1996 ומאז היא פועלת בתחומי הייזום, הניהול וההקמה של פרויקטים נדל"ניים. הקבוצה ניהלה ויזמה עשרות פרויקטים מצליחים, רובם במרכז הארץ, הכוללים מגדלי מגורים יוקרתיים, שכונות מגורים, בנייני מגורים, מרכזים מסחריים ומבני תרבות ופנאי.

הגשמה: הגשמה היא חברת השקעות פרטית המאפשרת למשקיעים פרטיים ביחידות השקעה להשקיע בפרויקט נדל”ן יחד עם היזם. כך, נהנים המשקיעים מקבוצת השקעה חזקה, ומהאפשרות לקחת חלק בפרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום הנדל"ן, בארץ ובחו"ל. מאז הוקמה הגשמה בשנת 2009, מנהלת ו/או ניהלה מעל 245 פרויקטים בישראל, ארה"ב, קנדה, לונדון, ברלין, הולנד ועוד. בנוסף, מנהלת הגשמה את מועדון משקיעים מוביל בישראל, המונה 32,000 חברים.

השארת תגובה