צפו: במקום לזרוק לפח עושים לקרטון מהפך

קבוצת ח.י. חושבת מחוץ לקרטון ובמיוחד בתקופת הסגר כשהורים, מחפשים כיצד להפעיל את הילדים, משיקה חוברות "עשה זאת בעצמך" לכל המשפחה

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

במיוחד לימי הסגר ובתקופה מורכבת זו בה הורים נדרשים להיות יצירתיים ולהפעיל את הילדים בבית, קבוצת ח.י, מהקבוצות המובילות בישראל ליבוא שיווק והפצה של מותגי חשמל ואלקטרוניקה מובילים, מצאה פתרון יצירתי למחזור הקרטונים בהם נארזים המוצרים של LG והמקררים של Hisense.

לאחרונה השיקה החברה חוברת "עשה זאת בעצמך" לכל המשפחה, אותה יקבל לקוח שרכש מוצר של LG ומקרר של Hisense. החוברת מציגה בשישה שלבים פשוטים כיצד ניתן להפוך ביחד עם הילדים את הקרטון למשחק שימושי. מבין היצירות שניתן ליצור בעזרת המדריך שבחוברת: גיטרה, עץ, טיל ודוכן. כל שצריך הוא את אריזת הקרטון צבעים במגוון גוונים, מספריים, סרגל, דבק פלסטי, וסכין יפנית.

לדברי נעמה רודין אשר, מנהלת שיווק בקבוצת ח.י: "חיפשנו פתרון יצירתי וירוק לאריזות הגדולות של המוצרים במיוחד עכשיו בימי הקורונה והסגר, ימים בהם אנשים מבלים הרבה בבית ומחפשים תעסוקה לילדים".

לצפייה בחוברות:

אודות קבוצת ח.י.

קבוצת ח.י. הוקמה בשנת 1986 ומעסיקה מעל 650 עובדים. הקבוצה כוללת 10 חברות בעלות פעילות ענפה במגוון רחב של תחומים:

  • יבוא והפצה של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לשוק הפרטי, העסקי והמוסדי. בין המותגים המיוצגים על ידי הקבוצה LG, WD, SanDisk, Gorenje, Hisense, Nokia ועוד.
  • תכנון וביצוע של פרויקטים בתחום האנרגיה – פתרונות תאורת לד, מערכות מיזוג וייצור אנרגיה סולארית
  • קמעונאות
  • שירות ולוגיסטיקה
  • נדל"ן
השארת תגובה