מהפכת עור הפנים של אסתי לאודר

בשורה פורצת דרך: 'אסתי לאודר' משיקה סרום לילה חדש, המושק לאחר 7 שנות מחקר ופיתוח ומהווה פריצת דרך בתחום הצערת עור הפנים, בנוסחה אפקטיבית מושלמת • מטפל בכל סימני ההזדקנות העיקריים, כולל מיצוק העור

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מותג הקוסמטיקה היוקרתי אסתי לאודר מחולל מהפכה בתחום הצערת העור עם השקת גרסה חדשה ופורצת דרך לסרום הלילה האייקוני ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED MULTI – RECOVERY COMPLEX סרום לילה חדש, המושק לאחר 7 שנות מחקר ופיתוח, ומבוסס על מחקרים מתחום מדע האפיגנטיקה.

הנוסחה של הסרום האהוב טובה עכשיו מאי פעם:

 • תיקון מהיר יותר של העור והגברת קצב ההתחדשות הטבעית של התאים.
 • הגברת ייצור הקולגן.
 • טיפול בכל סימני ההזדקנות העיקריים, כולל מיצוק העור.
 • צמצום נקבוביות.
 • הענקת לחות ל- 72 שעות.
 • נוגד חמצון ל- 8 שעות.

לרגל ההשקה של המוצר החדש וכחלק ממיזם חדשני של נאס"א לפתוח את החלל לשיווק, תיירות ותעשייה במטרה לסייע לבריאות האנושות, שוגרו החודש עשרה בקבוקים של הסרום החדש של אסתי לאודר לתחנת החלל הבינלאומית והם ישובו לכדור הארץ בעוד כשנה. בשנת 1982 חולל מותג הקוסמטיקה אסתי לאודר מהפכה כאשר השיק את Advance Night Repair, סרום התיקון הראשון בעולם תחת הקונספט "טיפוח העור בלילה". אז לראשונה דיבר המותג במונחים של תיקון העור במקום טיפוח יהיה יעיל יותר בתיקון סימני ההזדקנות. הבקבוק החום האייקוני הפך בתוך זמן קצר לרב מכר ברחבי העולם. מאז, הפך המוצר לסדרה והתווספו אליו מוצרים נוספים כמו סרום תיקון לעיניים, אמפולות, מסכות בד ועוד – כולם כוללים את הפורמולה הנפלאה של הסרום האגדי.

זה בגנים שלך? …לא בטוח

היום, 38 שנים מאז המהפכה הגדולה, ואחרי 7 שנות מחקר נוספות, מגלה המותג אסתי לאודר תגליות חדשות ופורצות דרך ל"מפתח הנעורים" בתחום המחקר המדעי של האפיגנטיקה, מה שמוביל להשקתו של סרום התיקון החדש .Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex הנוסחה של הסרום האהוב, עכשיו טובה מאי פעם והיא מתקנת את כל סימני ההזדקנות.

הסרום החדש, הרשום כפטנט עד שנת 2033, הוא הדור המתקדם ביותר אי-פעם בתחום טיפוח העור. הוא מבוסס על טכנולוגיית Chronolux™ Power Signal התומכת במנגנון התיקון הטבעי של העור להגביר את קצב ההתחדשות הטבעי של התאים ואת ייצור הקולגן לעור מוצק יותר. הוא מכיל ריכוז גבוה של חומצה היאולרונית, המסייעת בנעילת הלחות למשך 72 שעות. החומצה ההיאלורונית משמשת כמגנט המושך לחות לעור ומסייע ביצירת הסביבה המושלמת לתהליך התיקון הטבעי של העור.
מרקמו של הסרום החדש קליל יותר, הוא חודר עמוק ונספג במהירות ומפחית את הופעתם של סימני הזדקנות מרובים, הנגרמים כתוצאה מנזקים סביבתיים המושפעים גם מאורח חיים מודרני. הרכיבים הפעילים שבפורמולה שלו פועלים במהירות ובקנה אחד עם תהליכי התיקון הטבעיים של העור בשעות הלילה ומפעילים את מנגנון ההגנה של העור במהלך היום. כתוצאה מכך, העור מרגיש מוצק, נראה צעיר וחלק יותר, עם פחות קמטוטים ועם פחות נקבוביות. הוא מוזן בלחות למשך 72 שעות ,מוגן מפני תוקפנים סביבתיים עד 8 שעות, המראה שלו זוהר וקורן יותר ואף הגוון שלו אחיד יותר.

הסרום מגיע בקבוק החום האייקוני המוכר והאהוב בגרסה מעודנת יותר, בהשראת בקבוקי התרופות של בתי המרקחת. עוצב ופוסל מחדש בצללית זכוכית אלגנטית ומשובחת הניתנת למחזור. קווי המתאר שלו פשוטים ואלגנטיים והוא בעל שקיפות הדרגתית, המתכתבת עם הזוהר השקוף של העור מן הפנים אל החוץ.

כיאה למותג הקוסמטיקה המוביל ביותר בעולם, שיגרו באסתי לאודר לאחרונה 10 בקבוקים של הסרום החדש לתחנת החלל הבינלאומית של נאס"א וזו הפעם הראשונה שמוצרי קוסמטיקה יגיעו לחלל. מדובר במיזם חדשני של נאס"א לפתוח את החלל לשיווק, תיירות ותעשייה במטרה לסייע לבריאות האנושות. המוצרים יקיפו את כדור הארץ בחללית וישובו לכדור הארץ בעוד כשנה.

התגליות פורצות הדרך של מחקר האפיגנטיקה

המחקר המדעי של האפיגנטיקה מצא שהגנים מכתיבים רק כ-25% מההזדקנות. שאר 75% של תהליך ההזדקנות מושפעים, כך על-פי הנחות המדענים, מגורמים סביבתיים ומסגנון החיים. בתחילת שנת ה-2000 התגלה סוג חדש של מולקולות איתות זעירות. מולקולות קטנות אלה נוכחות בגוף כולו והן מעבירות תגובות לשינויים חיצוניים.

ב- 7 השנים האחרונות חקרו מדעני אסתי לאודר יותר מ-80 מולקולות איתות זעירות המצויות בתאי העור על מנת להבין טוב יותר את תפקידן בהזדקנות העור. בתגלית פורצת דרך זיהו המדענים מולקולת איתות זעירה מסוימת שהינה חיונית לתיקון הטבעי של העור ומקדמת מספר רב של נתיבי אנטי-אייג'ינג. חשוב לציין שמולקולת איתות זעירה זאת מסייעת לעור להגביר את ההתחדשות הטבעית של תאים חדשים ורעננים ומגבירה את ייצור הקולגן הטבעי שלו. מחקרי המעבדה של אסתי לאודר מראים גם שריכוז המולקולה הזאת בתאי העור יורדת כחלק מתהליך ההזדקנות.

טכנולוגיית ChronoluxTM Power Signal החדשה

בהשראת מדע האפיגנטיקה, פיתחו באסתי לאודר את הטכנולוגיה הבלעדית, עליה מבוסס הסרום החדש. הטכנולוגיה כוללת מרכיב המפעיל את מולקולת האיתות הזעירה, והיא מבוססת על תמהיל של תמצית שמרים, פפטיד ומרכיבים צמחיים המסייעים במיקסום התיקון המהיר של העור וממריצים את עוצמתו הטבעית להשיב לעצמו את נעוריו:
• מסייעת בהפעלה דינמית של מערכת תיקון מחוברת המסייעת בקידום תהליכי התיקון הטבעיים של העור.
• תומכת בסנכרון הטבעי של תהליכי ההתחדשות הטבעיים של העור כך שהעור מתקן את עצמו בדיוק בזמן הנכון – בשעות הלילה, וממקסמת את קצב התיקון וההגנה הטבעיים של העור בלילה וביום.
• תומכת בתהליך הטיהור הטבעי של העור כדי לטפל בנזק הנגרם לתאים.
• מסייעת לעור להגביר את הקצב הטבעי של התחדשות התאים וייצור תאים חדשים ב- 43% .
• מסייעת לעור להגביר את קצב הייצור הטבעי של הקולגן.

תיקון מהיר ועוצמה המשיבה נעורים

• כבר אחרי המריחה הראשונה:
* העור קורן ומלא לחות למשך 72 שעות.
* הגנה של נוגדי חמצון למשך 8 שעות.
* חיזוק מחסום העור.
* 90% דיווחו שהעור מרגיש רך וחלק יותר.
* 90% העידו כי התכשיר נספג בעור במהירות.

• לאחר שלושה שבועות של שימוש:
* צמצום מראה הקמטים והקמטוטים.
* 91% אמרו שהעור נראה ומרגיש רגוע יותר.
* 88% אמרו שהעור נראה מלא לחות וצעיר יותר.
* 85% העידו כי הקמטים הקמטוטים היטשטשו.

• בתום שימוש בבקבוק אחד (50 מ"ל):
* 89% העידו כי העור מרגיש מוצק יותר וגמישותו השתפרה.
* 91% העידו שלעור יש זוהר בריא

• בשימוש מתמשך לאורך זמן:
* מראה הנקבוביות מצטמצם.
* גוון העור נראה אחיד יותר.

הוראות שימוש:

 1. למשוח על עור נקי לפני תכשיר לחות, בבוקר ובערב בשיטת המריחה הייחודית של אסתי לאודר
 2. טפטפי אל כף היד שלך טפטפת מלאה של Advanced Night Repair.
 3. עסי על הפנים בצורה דמוית לב תוך שימוש בשתי ידיים ובכל האצבעות: התחילי במרכז הפנים בצידי האף לכיוון האוזניים.
 4. החליקי את הידיים מצידי הפנים כלפי מטה, מתחת לסנטר.
 5. לאחר מכן, שרטטי לב גדול יותר מאמצע המצח החוצה לכיוון הרקות. החליקי על צידי הפנים כלפי מטה וסגרי שוב את צורת הלב מתחת לסנטר.
 6. סיימי בעיסוי קל על הצוואר בתנועה כלפי מטה.
 • מתאים לכל סוגי העור. נבדק על ידי רופאי עור ורופאי עיניים. אינו מעורר אקנה.
 • אינו מכיל שמן או שמן מינרלי

מחיר השקה עד לסוף חודש אוקטובר: 400 ₪ ל- 50 מ"ל (במקום 500 ₪ מחיר רגיל)

ניתן להשיג באתר האונליין של אסתי לאודר: www.esteelauder.co.il בחנות הבוטיק של אסתי לאודר בקניון איילון, ברשתות הפארם, באפריל והמשביר לצרכן, בפרפומריות פרטיות נבחרות, אתר Terminal X, אתר גלאם 42 ואתר עזריאלי

השארת תגובה