בריקים – כך מעצבים בבית

בריקים
בריקים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חיפוי קירות מהווה כיום דבר פופולארי מאוד. לא מעט אנשים בוחרים לחפות את הקירות בביתם באמצעות חומרי חיפוי שונים, כאשר חומר החיפוי הפופולארי ביותר הוא: בריקים. בעבר, היה פופולארי בעיקר במסעדות, חנויות וברים, אך כיום, גם במגזר הפרטי מבינים כי לבריקים יש ערך וחשיבות רבה בכל הנוגע לדקורטיביות של בית פרטי ועל כן, משתמשים בהם לא פעם לצורך חיפוי. בריקים הם בעצם אבנים מיוחדות המשמשים לצורך חיפוי קירות המעניק לכל חדר מראה אותנטי ייחודי ומרשים.

מהם בריקים?

בריקים כאמור לבנים אשר משמשים לצורך עיצוב חיפוי קירות. הלבנים עברו תהליך חיתוך ופילוח. בעבר, חיפוי הקירות הנפוצים יותר היו קרמיקה, חרסינה או טפטים. כיום, חיפוי בריקים יוצר טקסטורה משמעותית, יפה יותר ובעיקר בעלת נוכחות. חיפוי באמצעות בריקים מושך אליו את תשומת הלב ולכן, כאשר בוחרים לחפות קירות פנים, מבטו של כל אדם שנכנס לבית נמשך באופן אוטומטי לקיר המחופה באמצעות הבריקים. כיום ניתן למצוא בריקים בסגנונות מגוונים, העשויים מחומרים שונים כגון: בריקים אלגנטיים, במראה עתיק, מאבן טבעית או מקרמיקה ועוד. אם אתם מעוניינים לחפות את קירות ביתכם, כדאי מאוד שתבחרו את האבנים המתאימות ביותר לביתכם.

כיצד מחפים באמצעות בריקים?

כאמור, בעבר, כאשר היו מעוניינים לשפר את מראה הקירות היה אפשר לצבוע אותם או להוסיף אלמנטים עיצוביים שונים קטנים באופן יחסי. אולם כיום, חיפוי בריקים מהווה את האופציה הטובה ביותר כחיפוי עבור קירות הבית כחלק מהליך שיפוץ ועיצוב פנים. חיפוי באמצעות בריקים יוצר מראה איכותי וחמים. המגוון הגדול של הלבנים מאפשר לכל אדם לבחור בדיוק את החיפוי המתאים לביתו הפרטי והודות לחיפוי הייחודי המדובר ניתן לשדרג מראה של כל חלל.

ניתן למצוא כיום בריקים חדשים, ומשומשים. בריקים חדשים הם לבנים חדשות לחלוטין אשר נוצרו מחומרים טבעיים וניתן למצוא אותם בגוונים שונים ובמרקמים שונים ולעומתם בריקים ישנים הם לבנים ממוחזרות שנלקחו ממבנים ישנים.

חיפוי באמצעות בריקים חייב להתבצע ראשית כל לאחר שבוחרים את סוג האבןהמתאים לכם ביותר, לאחר מכן, יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום חיפוי בריקים, אשר יחפו לכם את הקיר שבביתכם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

סוגי בריקים

סוגי הבריקים שניתן למצוא כיום הם:

  • בריק סילקט- מדובר על בריקים העשויים מאבן סילקט. אבן זו יוצרת בריקים שדומים ללבנים שונים שניתן לראות ברחובות. בריקים מסוג זה הם חלקים ויוצרים לקירות הבית מראה אורבני.
  • בריקי צפחה– מדובר על בריקים מאבן צפחה כהה בעלת מרקם חלק עם בליטות מיוחדות. בריקים אלה יוצרים מראה דרמטי בבית.
  • בריקים מחול וגיר- מדובר על בריקים שנוצרו משילוב של חול, אפשר וסיד הנדחסים יחד בטמפרטורה גבוהה.
  • בריקים מהונדסים- מדובר על בריאים שמהונדסים בטמפרטורות גבוהות מאוד המייצרת לבנים דחוסות וחזקות
  • בריקים מבטון- מדובר על סוג נפוץ מאוד של בריקים העשויים מבטון. לבריקים הללו ניתן להוסיף פיגמנט בכדי לצבוע אותם בגוונים שונים.

היכן כדאי לחפות קירות בבריקים?

בריקים מהווים לבנים דקורטיביות מרשימות מאוד וניתן להתקין אותם בכל רחבי הבית. אולם, ישנם חללים בבית שיותר מתאים לחפות את הקירות שלהן באמצעות בריקים כגון: חדר הסלון שבבית, המרפסת שבבית ועוד. חיפוי בריקים פחות רלוונטי לחדרי שינה ויותר רלוונטי לחדרים המהווים את חזות הבית.

אם אתם מעוניינים לחפות בבריקים את קירות הבית שלכם, חשוב מאוד שתבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום חיפוי מעין זה, אשר יסייעו לכם הן בבחירת הבריקים המתאימים לכם והן בחיפוי איכותי באמצעות הבריקים הללו.

השארת תגובה