עליה תלולה במספר הפונים ל'טרם' בחודש תשרי

בשל חודש החגים המתאפיין בפציעות רבות נערכו בסניפי 'טרם' בכל רחבי הארץ בצוותים מתוגברים • עשרות אלפי מטופלים בחרו לקבל את הטיפול במיוני 'טרם' במקום להגיע לאשפוז בבתי החולים

טרם סניף בני ברק
טרם סניף בני ברק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

גם בעיצומה של התפרצות נגיף הקורונה, סניפי 'טרם' ברחבי הארץ פעלו ביתר שאת ואלפי פניות של מטופלים שנפגעו במהלך החגים ונדרשו לטיפול רפואי הגיעו למרפאות 'טרם'.

ב'טרם' מדווחים כי במהלך חודש תשרי הורגשה תנועה רבה ברשת מיוני 'טרם' ברחבי הארץ. יותר ויותר אנשים הבינו כי אין טעם לאבד שעות ארוכות ויקרות בחג עד לקבלת הטיפול הנחוץ ולכן פנו למיוני 'טרם', משם שוחררו מרבית המטופלים בתוך כשעה לאחר קבלת הטיפול המקצועי.

העובדה כי מרפאות קופות החולים אינן פעילות בחגים ובמועדים הביאה לגל עצום של מטופלים לבחור לקבל את הטיפול הרפואי במיוני 'טרם' ברחבי הארץ.

גם בערים החרדיות נרשמה פניה ערה למיוני 'טרם'. לדוגמא בסניף 'טרם' בעיר מודיעין עילית חולצה אצבעו של ילד שנתקעה בטבעת המתכת אשר בפתח חור הכיור ונדרשה התערבות רפואית מקצועית ע"מ לחלץ את האצבע בשלום. בסניף 'טרם' בבני ברק הגיעו הורים וילדים רבים שנזקקו לתפירות בעקבות חתכים שנגרמו כתוצאה מהטיפול בסכך. גם בסניפי 'טרם' בערים חרדיות נוספות כדוגמת ירושלים, אשדוד ועוד, נרשמה עליה במספר הפונים במהלך חגי תשרי.

ב'טרם' נערכו מבעוד מועד להעניק טיפול יעיל וזמין תוך תגבור הצוותים בסניפים, כמובן תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות וקבלת מטופלים תוך הקפדה על בטיחות הטיפול והימנעות מחשיפה למטופלים עם תסמינים המחשידים למחלת קורונה פעילה..

בטרם מציינים שבימי החגים מבקשים מטופלים רבים לקבל טיפול רפואי שניתן בדרך כלל באשפוז בבתי החולים, דוגמת עירוי אנטיביוטי וכדומה, כאשר רופאי 'טרם' מעניקים את תחליף האשפוז ובתוך מספר שעות המטופל משוחרר לביתו. כחלק מההערכות לחגים, ב'טרם' העמיקו את שיתופי הפעולה עם בתי החולים השונים על מנת להעניק את תחליף האשפוז בצורה מיטבית תוך תיאום מלא עם הצוות המטפל במאושפזים אשר ביקשו לקבל את הטיפול ב'טרם' עד לצאת החג ואשפוזם מחדש בבית החולים.

  • במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי אנשי מקצוע מיומנים לרבות שירותי מעבדה ודימות אשר מאפשרים אבחון מהיר ואמין, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי הצוות הרפואי.
  • 'טרם' היא הראשונה אשר קבעה ויישמה מדדי איכות מקצועיים בתחום הרפואה הדחופה בקהילה בישראל, ומובילה במחקר רפואי בתחום זה בקהילה, עם עשרות מחקרים.
  • את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל מיליון איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

מנכ"ל 'טרם' נתן אפלבאום: "ההיערכות לקראת החגים בתקופת הקורונה והסגר הוכיחה את עצמה, כאשר אלפי מטופלים זכו לשוב לבתיהם בתוך כשעה מרגע כניסתם לשערי 'טרם' לאחר שזכו לטיפול מקצועי. נערכנו בצוותים נרחבים לקראת החג, ובשיתופי פעולה עם בתי החולים על מנת להעניק במידת הצורך תחליף אשפוז למטופלים שנזקקים לטיפול רפואי אך ביקשו לחגוג את החג בביתם".

השארת תגובה