למרות הקורונה – אקזיט להגשמה בארה"ב

תשואה מרשימה למשקיעי הגשמה בפרויקט Lafayette לואיזיאנה. העסקה כללה רכישת קרקע, בנייה ומכירה של קומפלקס מגורים יוקרתי Multi-Family ,הכולל 174 יחידות דיור בשיתוף החברה היזמית ASX Properties

אזור הבריכה
אזור הבריכה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

 משקיעי הגשמה עודכנו על אקזיט בפרויקט Lafayette, לואיזיאנה. על אף משבר ה- Covid19 והשפעתו על שוק הנדל"ן האמריקאי, השלימה הגשמה בהצלחה את מכירת הפרויקט ליזם בעסקת Buy out.

פרויקט Lafayette לואיזיאנה כלל רכישת קרקע, בנייה ומכירה של מתחם Multi-Family יוקרתי, המיועד לאוכלוסיית הגיל השלישי, בשיתוף עם חברה  יזמית מקומית- ASX Properties. הפרויקט כולל 174 יחידות דיור ב-5 בניינים, בני 4 קומות ומשתרע על שטח כולל של 6,000 מ"ר.

הפרויקט ממוקם ב- Lafayette , העיר הרביעית בגודלה במדינת לואיזיאנה. העיר נמצאת בחלק הדרום מרכזי של לואיזיאנה, במרחק של כ-35 מייל צפונית למפרץ מקסיקו, כ-130 מייל מערבית ל New Orleans  וכ-222 מייל מזרחית ליוסטון.

לצורך העסקה, חברה הגשמה  ליזם מקומי מנוסה ,ASX Properties המתמחה ביזום פרויקטים חדשים ורכישת נכסים קיימים להשבחה ומימוש בדרום לואיזיאנה, לרבות מוסדות רפואיים, בנייני משרדים, מתחמי דיור, נכסים לשימוש מעורב, בתי מלון ועוד. ליזם ניסיון עשיר בתכנון וניהול פרויקטים מורכבים.

לאחרונה רכשה החברה היזמית ASX Properties את חלקם של משקיעי הגשמה בעסקת Buy Out. עם השלמת העסקה נחתם הפרויקט בתשואה מרשימה לציבור המשקיעים בו.

שוק ה- Multi-Family בארה"ב נחשב לאפיק השקעה חזק ויציב, בזכות שוק השכירות שנמצא בעלייה מתמדת ועקבית. כבר היום מעל 40% מתושבי ארצות הברית מתגוררים בשכירות והמספרים נמצאים במגמת עלייה מדי שנה. האזורים הבולטים במתחמים אלה מתרכזים בדרום-מזרח ארה"ב – אטלנטה, ג'ורג'יה, צפון ודרום קרוליינה ופלורידה.

אודות הגשמה

הגשמה היא חברת השקעות נדל"ן, עם ניסיון של למעלה מ10 שנות פעילות בענף.החברה מאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע בפרויקט נדל”ן יחד עם היזם – כך נהנים המשקיעים מקבוצת השקעה משמעותית וחזקה, ומהאפשרות לקחת חלק בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן, בארץ ובחו"ל. להגשמה נסיון של עשר שנות פעילות בענף השקעות הנדל"ן בישראל וברחבי העולם כולו. החברה מנהלת מועדון משקיעים מוביל בישראל, המונה למעלה מ- 32,000 חברים.

השארת תגובה