בכללית סמייל ממשיכים לפעול כרגיל במהלך הסגר

בכל רחבי הארץ במרפאות כללית סמייל קבלת הקהל תתקיים תוך הקפדה יתרה על ההנחיות של משרד הבריאות ושמירה על בריאות המטופלים • במקרה של צורך בייעוץ לענייני רפואה דחופה, כללית סמייל הקימה מערך אונליין חדשני על מנת לתת מענה מהיר

כללית סמייל נתניה | צילום: יח"צ
כללית סמייל נתניה | צילום: יח"צ

בשונה מהסגר הקודם, מרפאות כללית סמייל ממשיכות לפעול בכל רחבי הארץ במהלך הסגר ולהעניק טיפולי שיניים בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כמו כן, יינתן שירות ייעוץ מרחוק עבור מבודדים, חולי קורונה ומי שזקוק לייעוץ במקרים של רפואה דחופה. שרות קליני פרונטלי למבודדים וחולים ניתן רק בבתי חולים בתיאום דרך הקופה.

על מנת לשמור על בריאות באי המרפאה, יש להקפיד על ההנחיות הבאות: ראשית, אין להגיע למרפאה ללא תיאום תור. שנית, יש למלא הצהרת בריאות דרך הודעה שתתקבל בבוקר הטיפול. הכניסה למרפאה היא רק עם עטיית מסיכה באופן מלא (כולל על האף). באשר לטיפולי ילדים, אם התור הוא עבור ילד, אין להגיע עם אחים ואחיות אך במידה ויש תור ליותר מילד אחד, נדרש כי לכל ילד יהיה מבוגר מלווה. כל מטופל הזקוק למלווה יוכל להגיע עם מלווה אחד בלבד תוך שמירה על ריחוק חברתי משאר המטופלים (לפי הנחיות משרד הבריאות). יש לשמור על היגיינה אישית ולרווחת הלקוחות, במרפאה ממוקמות עמדות היגיינה.

לכל המטופלים הזקוקים לייעוץ בענייני רפואת שיניים דחופה, ואף למטופלים שנמצאים בבידוד או שחלו בקורונה ואינם מורשים להגיע אל המרפאה בקהילה אלא לבית חולים בלבד, מוזמנים להשתמש בשירות האונליין החדש של כללית סמייל.

כללית סמייל הקימה פלטפורמה דיגיטלית המציעה ייעוץ אונליין עם רופא שיניים למטופלים הזקוקים לרפואת שיניים דחופה. השירות מתבצע באמצעות שיחת ווידאו אונליין עם רופא שיניים וותיק ומנוסה מכל מקום: מהנייד, המחשב הביתי וזאת כדי לתת מענה מיידי למטופל ולמנוע הגעה מיותרת למרפאה בתקופת קורונה.

לדברי ד"ר סלוצקי, הרופא הראשי של כללית סמייל: "אנו ממשיכים להעניק טיפולי שיניים תוך שמירה קפדנית על הנחיות משרד הבריאות. אני פונה לכלל מטופלינו, לשמור על ההנחיות בבואם למרפאה ובנוסף, לנצל את השהות בבית להקניית הרגלים של שמירה נכונה על בריאות הפה ולא להיכנע להרגלים לא טובים בשל חוסר שגרה, כמו להירדם ללא צחצוח או לאפשר לילדים לחגוג כל היום עם דברי מתיקה. שתהיה לכולנו שנה טובה ובריאה בחיוך גדול".

השארת תגובה