השליח 'מתנדב' – חלוקת מזון למשפחות

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פותחים את הלב, מניעים את האופנוע. חברת השליחויות WOLT יחד עם קרן משפחת חוליו יצאו בשיתוף פעולה מיוחד עם ארגון "פתחון לב", הפועל לשבירת מעגל העוני, במסגרתו הגיעו בכירי הנהלת וולט ושליחיה וחילקו סלי מזון לנזקקים, אשר את תכולתם תרמה קרן משפחת חוליו.

במסגרת שיתוף הפעולה למען מבקשי הסיוע, אשר מספרם עלה באופן ניכר בימי הקורונה, הגיעו עשרות נציגי חברת WOLT אל מרכז הסיוע בראשון לציון ובמהלך יום ההתנדבות ארזו ושינעו סלי מזון – הישר ממחסני הארגון ועד לדלת הבית של מבקשי הסיוע, אשר רגע לפני ערב החג והסגר, זקוקים למזון.

ההתנדבות המיוחדת התקיימה נוכח עלייה של 1,800% בביקוש לסלי מזון, אל מול ירידה חדה של 40% במתנדבים המגיעים לסייע לארגון. במהלך חגי תשרי, יארוז ויחלק ארגון "פתחון לב" כ-250 טונות של מזון למען נזקקים – החל ממוצרי חלב ובשר, דרך ירקות ופירות ועד לתכשירי חיטוי.

אלי כהן, מנכ"ל פתחון לב: "בתקופה מורכבת זו, במסגרתה עם ישראל מתמודד מול מציאות כלכלית ובריאותית שונה לחלוטין ממה שהכיר ורגע לפני חגי תשרי, אשר השנה יהיו תחת סגר ונהלים מחמירים, אני גאה ושמח על כך שחברת WOLT, אשר נמצאת בתקופה עסוקה ובביקוש שיא, עצרה את שגרת היום ומצאה זמן לפתוח את הלב ולהעניק חיבוק חם למבקשי הסיוע. כולי תקווה כי הערבות ההדדית, היד המלטפת והחמלה יוציאו אותנו ממשבר הקורונה מחוזקים יותר כחברה וכעם. אני מבקש להודות גם לקרן חוליו על תמיכתה ארוכת השנים בפעילותנו".

אביטל חוליו, מטעם קרן חוליו: "הקרן הוקמה על ידי שלו בעלי ועל ידי מתוך מחויבותנו לחברה ועל מנת לבנות מורשת לבנותינו. זו השנה השלישית שאנו משתפים פעולה עם פתחון לב. הקו המנחה אותנו בקרן המשפחתית הינו זיהוי צרכים חברתיים קריטיים, העלאת המודעות אליהם וסיוע ביצירת שיתופי פעולה שיטיבו עם הזקוקים לכך. מתוך התפיסה הזו ולקראת ראש השנה יצרנו את שיתוף הפעולה המיוחד עם ״פתחון לב״ ועם וולט ישראל כדי שאף משפחה לא תישאר רעבה בחג הקרוב".

אמרי גלאי, מנכ"ל וולט ישראל: "אנחנו שמחים ומתרגשים שניתנה לנו האפשרות לעזור לכל כך הרבה משפחות בתקופה לא פשוטה זו ולדאוג ששולחן החג שלהם יהיה מלא בכל טוב. שיתוף הפעולה עם קרן חוליו ופתחון לב נולד ממש במקרה, כמו הרבה דברים טובים, אנחנו בטוחים שזוהי רק ההתחלה ומצפים להמשיך לעשות טוב ביחד".