מאוחדת מקדמת לרווחת בני ברק

מרחיבים את הפעילות: מאוחדת מזמינה את לקוחותיה ליטול חלק בקידום הבריאות במכוני הפעילות הגופנית המובילים בבני ברק

מאוחדת קידום בריאות
מאוחדת קידום בריאות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

תנופת התחדשות והרחבה במאוחדת בבני ברק: המכונים המובילים לקידום בריאות הגוף בבני ברק, יעניקו שירות ללקוחות מאוחדת, כחלק מהדאגה של מאוחדת לבריאות לקוחותיה וקידום המודעות לבריאות באמצעות פעילויות וסדנאות למניעת תחלואה, גם בתקופת הקורונה.

לקוחות מאוחדת מוזמנים ליטול חלק בקידום הבריאות במכוני הפעילות הגופנית המובילים בבני ברק -"מכון לתנועה מבריאה" של בלומי ראם, מכון "ג'אמפ" של גיטי יעקובזון ומכון "אנרג'י" של נחמי גפני. בכל המכונים ניתן להשתתף בסדנאות התעמלות לנשים ולנערות ואף לגברים בהתאמה לגדרי הצניעות. השירותים ניתנים בעלות מסובסדת בכפוף לסוג הביטוח ומצבו הרפואי של הלקוח.

בנוסף מציע מכון הפיזיותרפיה של מאוחדת ברחוב עזרא בב"ב שירותי קידום בריאות ובהם סדנאות פילאטיס, התעמלות בריאותית בקבוצות קטנות עם פיזיותרפיסטים מוסמכים וכן מוצעות במרפאות מאוחדת סדנאות בריאות באופן שגרתי, הכוללות סדנאות תזונה נבונה לנשים וגברים, סדנאות גמילה מעישון קבוצתיות או אישיות, סדנאות תמיכה לסוכרתיים ועוד.

מומחי מאוחדת מציינים שדווקא בימי הקורונה, שרבים מאיתנו מסתגרים בבתים, ישנה חשיבות מרובה לשמירה על אורח חיים בריא ופעילות גופנית. הרחבת השירותים של מאוחדת בבני ברק בתחום בריאות הגוף, מהווה המשך ישיר למדיניות מאוחדת להעניק לכל לקוחותיה את מכלול השירותים הרפואיים ומקדמי הבריאות הטובים והמקצועיים ביותר, בזמינות ובקרבה למקום המגורים.

סגן מנהל המחוז הרב משה כהן מציין: "מאוחדת שמה לעצמה למטרה לקדם את המודעות לבריאות ולקיים פעילויות למניעת תחלואה. במסגרת הפעילות יש לנו הסדרים עם המכונים המובילים בבני ברק, שם יתקיימו הסדנאות השונות בנוסף לשירותים הניתנים במרפאות מאוחדת בבני ברק. אנו בטוחים כי הלקוחות ייצאו עם מיטב הכלים להתמודדות נכונה, דווקא בתקופה מאתגרת כתקופת הקורונה".

השארת תגובה