האתרוגים המהודרים ב"מקלט" ארבעת המינים

ב"מקלט" ברח' קהילות יעקב בבני ברק ניתן להשיג אתרוגים תימנים יהלומים ממגוון רחב של מגדלים • המקום פתוח בהתאם להנחיות משרד הבריאות

הגרש כהן בודק אתרוג
הגרש כהן בודק אתרוג
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יש אתרוגים תימנים ויש… יהלומים!

יש אתרוגים תימנים נקיים ומהודרים ויש אתרוגים שהם יהלום, אותם תמצאו אך ורק ב"מקלט" באולמי שלום ורעות ברחוב קהילות יעקב 63 בהשגחת בד"ץ נווה ציון בראשות מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א.

כל המבקש להשיג אתרוג תימני מובחר כרצונו יהיו פניו מועדות ל"מקלט", שם לבטח ימצא את מבוקשו.

לבחור אתרוגים, כידוע, זו משימה לא פשוטה. לכל אחד יש את הסגנון שלו. יש האוהבים אתרוג גדול ויש המעוניינים דווקא בקטן. יש הרוצים אתרוג בצורת מגדל ויש הרוצים צורה אחרת. ב"מקלט" כולם יוצאים מרוצים ומוצאים אתרוג כלבבם ולא צריכים להתפשר על בדיעבד.

רק ב"מקלט" לא מקבלים אתרוגים ממגדל אחד בלבד, דבר שהיה מחייב את הצרכנים לרכוש דווקא מגידול וצורה מסוימת. ב"מקלט" מקבלים אתרוגים כמעט מכל המגדלים בארץ והשנה יותר מתמיד.

השנה, בצל הקורנה, לקנות אתרוג תימני ומובחר ב"מקלט" – זה פשוט חיוני.

טרחנו ועמלנו קשה עבורכם למיין את האתרוגים ברמה מאוד גבוהה ומדוקדקת יותר מבכל שנה וזאת על מנת לקצר את זמן השהייה של קהל הלקוחות בבחירת האתרוג, דבר הנצרך 'שבעתיים' בימים אלו. פשוט להגיע למקלט, לקחת ולצאת.

לרווחת הלקוחות ולשמירת הנחיות משרד הבריאות, הרחבנו אף את שעות הפעילות במקלט: כל יום מהשעה 12:00 בצהריים עד השעה 23:00 בלילה ולאחר יום הכיפורים מהשעה 9:00 בבוקר ועד השעה 23:00 בלילה.

השארת תגובה