יש סגר? מביאים לכם את החנות עד לבית

לנוכח הסגר נעמן גרופ יוצאת מהקופסא וביוזמה יצירתית, מביאה את החנויות לבית הלקוח • מעתה ניתן לבצע סיורים וירטואליים בסניפי מותגי הקבוצה נעמן/ורדינון ולרכוש מוצרים תוך יצירת קשר אישי עם מנהלי החנויות

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

קבוצת נעמן המובילה את עולם עיצוב הבית בישראל עם מותגי הפרימיום שלה, ורדינון ונעמן, משיקה שירות בלעדי המאפשר ללקוחותיה ליהנות מחוויית קנייה, גם בימי הסגר, מבלי לצאת מהבית.

מעתה באמצעות פיצ'רים חדשניים וייחודיים המושתתים על טכנולוגית צילום 360 מעלות, ניתן לערוך מסע קניות וירטואלי בחנויות המותגים, להלך בין המדפים ולהתרשם ממגוון המוצרים הרחב. את רכישת הפריטים המועדפים ניתן להשלים בצורה קלה וידידותית בקליק אחד המעביר את הקונה לאתר האון ליין של המותג.

בנוסף, עם כניסת הסגר השני החליטו בנעמן גרופ להציע ללקוחות הקבוצה שירות ייחודי המבטיח חוויית קנייה אישית גם מרחוק, ומעכשיו ניתן לקנות מוצרי ורדינון ונעמן תוך יצירת קשר אישי עם יועצי המכירות בסניפים באמצעות ווטסאפ או שיחת טלפון.

המוצרים יסופקו עד בית הלקוח לכל רחבי הארץ.

דודי כהן, מנכ"ל נעמן גרופ: "בתקופה זו, שבה היציאה מהבית הפכה למשימה מאתגרת עד בלתי אפשרית, אנו שמחים להשיק שירות חדש ובלעדי שיספק מענה מיידי לצרכי לקוחותינו, ישדרג משמעותית את חוויית הקניה שלהם וינעים את תקופת הסגר הלא קלה."

  • לסיור בורדינון:

https://my.matterport.com/show/?m=mfWnhYBMTQy

  • לסיור בנעמן:

https://my.matterport.com/show/?m=A6p1qfeDuFo

השארת תגובה