מחפשים הברקה בבית? נסו את פלדג'! 

סדרת המוצרים החדשה של 'פלדג' מציעה מגוון שימושים רחב ועדכני • לצד הטיפול המסור בריהוט מעץ בעזרת שמני אמבר המסייעים לחידוש ושימור העץ, ניתן מהיום להבריק גם משטחי זכוכית, ריפוד, אלקטרוניקה ועוד

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כולנו אוהבות את הבית נקי, לא לפעמים, תמיד. אבל יש מועדים בשנה לכבודם אנחנו מוכנות להשקיע בעניין יותר מבכל יום וכל שכן, כשאנחנו נדרשות לשהות בו זמן ממושך יותר – הרי אז המאמץ לייצר לנו סביבה מושלמת ונעימה לחיות בה מתבקש פי כמה. אז אם גם את מחפשת הברקה, סימן שאת צריכה 'פלדג"

מי שמכירה את המותג הבינלאומי, 'פלדג' לאורך שנים, ודאי מזהה את המוצר עם רהיטי עץ מלא. אז יש לנו חדשות בשבילך – הברקנו מוצרים חדשים בסדרה, כאלה שיעזרו לך להבריק את הבית ולהוסיף לו ניחוח שלא הכרת קודם.

סדרת המוצרים החדשה של 'פלדג' מציעה מגוון שימושים רחב ועדכני ולצד הטיפול המסור של 'פלדג' בריהוט מע

ץ בעזרת שמני אמבר המסייעים לחידוש ושימור העץ, ניתן מהיום להבריק עם מוצרי 'פלדג' גם משטחי זכוכית, ריפוד, אלקטרוניקה ועוד. הפורמולות החדשות בעלות ניחוחות שונים לבחירה; קלאסי, לבנדר, אמבר, ארגן ולימון אשר לו ייחודיות ייעודית בהסרת אבק ואלרגנים ביסודיות ללא השארת סימנים ומתאים במיוחד לאלה הרגישים לאבק.

פלדג' קיים למעלה מ-50 שנה, והוא הפך לבחירה הראשונה של אנשי המקצוע בכל הנוגע לטיפול ולשימור רהיטים. עם כזו הברקה, אך טבעי שתשכחו מכל תכשירי הניקוי שהכרתם עד היום.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

 


 

השארת תגובה