השלמת בגרויות ב High Q – כי אף פעם לא מאוחר

השלמת בגרויות ב High Q
השלמת בגרויות ב High Q
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כמה פעמים אמרו לכם כשהייתם בתיכון, שאתם חייבים להשקיע את מרב המאמצים בכדי לסיים עם הבגרויות כמה שיותר מהר? ובכן, אז אמרו. הרי כבני נוער הדבר האחרון שאנחנו חושבים עליו, זה המבחנים. השלמת בגרויות ב High Q נועדה עבור מי שמרגיש צורך לשפר את הציונים הקיימים, או להתמודד סוף סוף עם הבחינות, אחרי שבתיכון העדיף ליהנות מהנעורים מבלי לחשוב על האופציה שיום אחד, ירצה להיכנס לאקדמיה.

מדוע השלמת בגרויות ב High Q היא חובה?

הסיבה העיקרית לכך שאתם חייבים השלמת בגרויות ב High Q במידה ואין בידכם תעודת בגרות, היא שבישראל רוב מקומות העבודה דורשים לפחות תעודת בגרות בכדי לקבל זימון לראיון. היא כלי לסינון מועמדים, ובמקצועות מסוימים יש חובה של ממש להעסקה של בעלי תעודת בגרות מלאה בלבד. מלבד זאת:

  • לימודים גבוהים – המוסדות האקדמיים כיום דורשים לא רק ציון פסיכומטרי מסוים בהתאם למסלול בו אתם מעוניינים ללמוד, אלא גם תעודת בגרות מלאה עם ממוצע מסוים. את 2 המספרים הללו הם סוכמים יחדיו ומתבססים על התוצאה בכדי לקבוע האם לקבל את המועמד למסלול המבוקש.
  • להתגבר על האתגר – סיבה נוספת ומעט אישית יותר להשלמת בגרויות, היא תחושת ההישגיות האישית. רבים מוצאים עצמם מתלבטים בנוגע להשלמת הבגרויות מהסיבה שהם מאמינים שכעת, לאחר שנים ללא לימודים, לא יוכלו להביא את עצמם לשבת וללמוד. ובכן, זה לא נכון! עם מעט עבודה קשה והרבה מוטיבציה, תגלו במהירות שעדיין יש לכם את זה.

ולמה דווקא בהייקיו?

  • בגלל צוות המדריכים – השלמת בגרויות מתקיימת לרוב באווירה שונה לחלוטין מזו שאתם זוכרים מבית הספר; הכל משוחרר יותר, נעים יותר ובוגר יותר. המרצים מעולים ומחזיקים בניסיון רב שנים בהוראת המקצוע בו אתם משלימים את הבחינה, יחד עם תעודת הוראה והמון רצון לעזור לכם להצליח.
  • הכיתות הקטנות – זוכרים שבבית הספר ישבתם בכיתה עם עוד 35 תלמידים לפחות? ובכן, לא עוד. תתכוננו לגלות עולם חדש של לימודים יעילים; השלמת בגרויות ב High Q מתקיימת בכיתות קטנות המאפשרות למורה להגיע לכל התלמידים ולזהות את המתקשים, היוצרות סביבה בטוחה לתלמידים להרים את ידם ולשאול כל שאלה.

הכל מתחיל ביחס האישי

רבים יספרו לכם שנפלו בבגרות מסוימת בגלל פער קטן בידע, שלא הרגישו בנוח לבקש מהמורה להשלים להם. השלמת בגרויות ב High Q מתבססת על יחס אישי לכל אחד מהתלמידים, על האפשרות ליצור קשר עם המדריך ולבקש עזרה בכל זמן. עם שיעורי תגבור, אפליקציה מתקדמת והאופציה ללמוד ולהעמיק את הידע בכל מקום – אין ספק שזו הולכת להיות הפעם האחרונה שתצטרכו להתמודד עם בחינות הבגרות הללו. ומי יודע, אולי עוד נפגש שוב בקורס ההכנה לפסיכומטרי!

 

השארת תגובה