שחק נא – לשחק חכם בחגים

סוף משחק במחשבה תחילה: שחק נא מותג המשחקים המוביל מזמין אותכם לקנות את המשחקים לפני המגבלות הצפויות

משחק לינקס של חברת שחק נא
משחק לינקס של חברת שחק נא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החגים בפתח, ויחד איתם הסגר וכמובן התפילות הארוכות לשנה חדשה וטובה יותר מקודמתה כעת זה הזמן להצטייד במשחקי קופסא לחגים, כאלה שיעבירו את הזמן בהנאה לקטנים ולכל המשפחה.

תקופת הסגר כוללת היבטים רבים, וחשוב להיערך לו בהתאם, עם היערכות נכונה, ולמרות התחושות באוויר, נוכל להעניק לילדים ולמשפחה אווירת חג נינוחה.

כולם ממהרים להצטייד באוכל, אך אל תשכחו להצטייד גם באוכל לנשמה עבור הקטנים בבית. משחקים הם תשובה לשעות הארוכות בבית.

חברת שחק נא, נערכה לספק את המשחקים לכל הרשתות והחנויות, ולכם רק נותר, לקרוא את ההמלצות שלנו ולרוץ להצטייד לפני שייסגר:

  • שוקולד בריבוע – משחק חשיבה מאתגר לשחקן יחיד מגיל 8 ומעלה. המשחק מכיל תבנית עם תשעה פרלינים בשלוש צורות ובשלושה צבעים, שעליכם לסדר לפי ההגדרות. בחוברת המצורפת תמצאו 40 אתגרים ברמות קושי שונות.
  • זינגו – משחק כיפי לגילאי 4 ומעלה. המשחק הוא בעצם בינגו עם זינג! מכיל מכונה מיוחדת לשליפת אריחי המשחק ולוחות דו צדדיים עם תשעה ציורים. בכל משיכה במכונה (לא חשמלית), נחשפים שני אריחי ציור, עליכם למהר ולהתאים אותם ללוח שלכם. הראשון שממלא את הלוח שלו הוא המנצח. מתאים לראשית קריאה ומאמן את מהירות התגובה וקשר יד עין. המשחק מיוצר על ידי thinkfun ומשווקים בארץ על ידי חברת שחק נא.
  • לינקס – משחק מהיר שמגיע בשלוש גרסאות לגילאי שנתיים ומעלה, גילאי ארבע ומעלה וגילאי שש ומעלה. במשחק זה, יש לוח עם תמונות וכרטיסי תמונה זהים לתמונות שבלוח. כל שחקן מקבל שלושה כרטיסים ועליו להניחם על התמונות הזהות להם בלוח המשחק מהר ככל האפשר. בכל גרסה מספר תמונות שונה לפי הגיל. לגילאי שנתיים 36 תמונות לגילאי ארבע 70 תמונות, ולגדולים 400 תמונות. המשחק מהיר וכיפי לכל המשפחה. המשחק מיוצר על ידי חברת EDUCA ומשווק בארץ על ידי חברת שחק נא.
  • לוטי קרוטי – משחק הארנבות הפופולארי והמקורי(!) לגילאי חמש ומעלה. מי יהיה הארנב המהיר ביותר שיגיע ראשון אל הגזר שבראש הגבעה? ארנבות, קלפים, בורות וגזר. תיזהרו לא ליפול לתוך הבור ורוצו מהר במעלה הגבעה הישר אל הניצחון! מיוצר על ידי ravensburger ומשווק בארץ על ידי חברת שחק נא.
השארת תגובה