חרדים: קניות 'אונליין' ללא אינטרנט

למרות הסגר: עשרות בעלי עסקים ברבי עקיבא וגאולה לא מתכוונים לסגור את שעריהן – מובילי היוזמה: לראשונה יהיה ניתן לערוך קניות אופנה וסטיילינג אונליין ללא חיבור לאינטרנט

רחוב רבי עקיבא בבני ברק, צילום מנחם ירושלמי
רחוב רבי עקיבא בבני ברק, צילום מנחם ירושלמי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כולנו זוכרים את סגר פסח שתפס אותנו לא מוכנים, את הקושי בהתארגנות לחג דרך קטלוגים והזמנות טלפוניות מתישות, לעומת בעלי גישה לאתרים שיכלו לקנות במהירות ובקלות.

לאחר אותו סגר, על אף מסת הקניות באתרים ובטלפון, כל בעלי העסקים ליקקו את הפצעים. המסקנה הייתה ברורה: רוב הלקוחות אינם חשופים לאתרים ואין להם דרך לבצע קניות בנוחות ובקלות בלי להגיע פיזית לחנות.

קבוצה של עשרות בעלי חנויות אופנה ידועים במגזר, הכניסו לתמונה את היזם המוכר יאיר שפרן, כדי לבחון ולגבש תכנית פעולה לעתיד.

לאחר מחקר מעמיק נולד הפתרון של 'רבי עקיבא אונליין'. פלטפורמה אחת שתאגד בתוכה את כל החנויות ברחוב רבי עקיבא, באופן שניתן יהיה לבצע בה רכישות בשתי דרכים, או באתר 'רבי עקיבא אונליין' בכתובת rabbiakiva.co.il או באמצעות קטלוג 'רבי עקיבא' שנשלח למייל, שמעניק חווית קנייה מקסימלית, ממש כמו בחנות, ולראשונה יהיה ניתן לקנות דרכו באמצעות מערכת חדשנית להזמנות טלפוניות אוטומטיות.

"במשך חצי שנה של עבודה אינטנסיבית" אומר יאיר, "עמדה לנגד עינינו המטרה להביא לקהל האיכותי שחסום לאינטרנט, קטלוג מושקע של מבחר חנויות, שיעניק חווית קנייה אונליין מהודרת ואיכותית. השבוע השקנו פיילוט ראשוני עם כ-20 חנויות, ואם לשפוט לפי התגובות שאנחנו מקבלים – הצלחנו".

מובילי היוזמה מסכמים: "לראשונה יהיה ניתן לערוך קניות אופנה וסטיילינג אונליין ללא חיבור לאינטרנט, זה מהלך מדהים שלוקח את הקטלוגים והסיילים בציבור החרדי לעידן חדש".

להרשמה לקבלת הקטלוג ניתן לשלוח את המילה 'קטלוג' לאחת מכתובות המייל הבאות:
לקטלוג נשים:
  women@rabbiakiva.co.il

לקטלוג גברים: men@rabbiakiva.co.il

לקטלוג ילדים: children@rabbiakiva.co.il

לקטלוג הום סטיילינג: homestyling@rabbiakiva.co.il

השארת תגובה