מהו ניסור בטון ביהלום

123
123
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ישנה סיבה מוצדקת וטובה שהרבה מאוד חברות תקשורת לא מרבות להכניס את תשתית האינטרנט והטלפון במקומות שבהם יש ממ"ד, או בטון חזק. נכון, זה אפשרי, וזה מבוצע מעת לעת. אבל, חברות התקשורת לא באמת עושות את זה לתקופות קצרות, וישנה סיבה מאוד מוצדקת לכך – עלות העבודה, והצורך. קדיחה במקומות שבהם הבטון חזק, או במקומות שבהם יש חדרי ממ"ד, הם לא משתלמים בכלל – לא במחיר, ולא בצורך. מלבד זאת, אף חברה לא תעשה זאת בחינם, ואף לקוח לא ישקיע אלפי שקלים לקדיחה מהסוג הזה. אצל חברות התקשרות תראו מעט מאוד פעמים שחדירה לבטון או לחדרי ממ"ד באמת משתלמת, ולפיכך הרבה חברות כאלה ואחרות נוטות לבטל את סוג העבודה הזו, או מפילות את מחיר העבודה על הלקוח.

יחד עם זאת, במקרים מסוימים כדאי, מומלץ, ולרוב גם חייב לבצע ניסור בבטון, כמו – פתיחת דלתות, הכנסת צינורות בטון, פתיחת קורת גג, ועוד. במאמר שלפניכם, נדבר על מהו ניסור בטון ביהלום וקצת על החברה – סמנטו.

מהו ניסור בטון ביהלום

בשנים האחרונות, יותר ויותר קבלנים עושים שימוש רב עם חומר הבטון – ניסור וקידוח, לשלל מטרות וסיבות. לפני בחירת הקבלן, מבצע העבודה, נצטרך להבין מהו בכלל "ניסור בטון באמצעות יהלום". עקב כך, נצטרך לעבור על שתי אלמנטים – הבטון, והיהלום. אז מהם בכלל:

  1. חומר הבטון – בטון הוא החומר האולטימטיבי לשימוש בפרויקטים של בנייה ושיפוצים. לרוב, הוא מיוצר ומעורבב בתוך מערבל בטון, ונחשב כחומר החזק ביותר בענף הבנייה המודרני. ישנם כמה סוגי בטון, הסוג הנפוץ ביותר הוא בטון מזויין אשר מכיל תערובות מגוונות הכוללות ערבוב של חומר הבטון עם חומר הברזל. בכך, התערובת הסופית הרבה יותר חזקה מחומר הבטון המודרני.
  2. יהלום – בין החומרים היחידים שמסוגלים להתמודד בצורה טובה עם חומר הבטון הקשיח, הוא בוודאי חומר היהלום. חומר היהלום עשוי ממינרלים קשים ועמידים, ולרוב גם נעשה שימוש בפחמן.

אלה הם שני החומרים שאנו צריכים לדעת עליהם, וכעת, בואו נרד לרזולוציות יותר נמוכות. בזכות חומר היהלום אנחנו יכולות לנסר ולחתוך את הבטון בצורה קלה ופשוטה. עקב כך, יצרניות רבים שילבו את החומר עם מכונות חיתוך וניסור, וזאת במטרה לקבל תוצאה טובה יותר. כיום, במטרה לנסר בטון קשה, נוכל לקנות מסורים וחומרי חיתוך המשלבים בתוכם את חומר היהלום. ניתן להשיג מסורי יהלום בשלל צורות, ובעיקר מי שאחראי לייצור המוצרים הללו הם בוודאי מפעילי הייצור הגדולים בעולם.

חברת סמנטו – כל הכלים כדאי שאתם תצליחו

חברת סמנטו היא החברה המובילה ביותר בארץ לצורך ניסור וקידוח בבטון. אנו מומחים לפרויקטים ואתגרים גדולים, פרויקטים ממשלתיים, ועירוניים. החברה הוקמה ע"י משפחת בן הרוש, ומספקת את השירותים הללו על הצד הטוב ביותר. לחברה יש ניסיון של יותר מ- 10 שנים בתחום, ומבינה את חשיבות הפרויקט. אנו בסמנטו מבצעים את העבודה היסודית ביותר, ומדגישים גם את הניקיון בסיומה. שירותי החברה נתמכים בכל אזור בארץ ישראל, ומספקת שלל כלים יצירתיים ובמחירים מעולים.

מעוניינים באחד משירותינו? התקשרו עוד היום – 1700-702-750, או לחלופין 052-876-0191.
תמיד לשרותכם, סמנטו בע"מ.

השארת תגובה