ביבי מציג: הסכם השלום בידי

ראש הממשלה התייחס להסכמים עם איחוד האמירויות ובחריין, וצפה שמדינות נוספות יצטרפו למהלך: "זו תפנית עצומה בתולדות ישראל, גם בתולדות המזרח התיכון" • קודם לטקס ייפגש הנשיא טראמפ עם שלושת המנהיגים

נתניהו בוושינגטון
נתניהו בוושינגטון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה נתניהו ופמלייתו כבר נערכים לקראת טקס החתימה על הסכמי השלום בין ישראל ובין איחוד האמירויות, ובין ישראל לבחריין, שייערך במדשאה הדרומית של הבית הלבן – בשעה 19:00 שעון ישראל.

גורם במשלחת ישראל לוושינגטון המעורב בהכנות לאירוע ההיסטורי אמר הערב כי יהיה הבדל מהותי בין ההסכמים שייחתמו עם איחוד האמירויות ועם בחריין.

“עם האמירויות ייחתם חוזה שלום, שכן הצהרת השלום המפורטת מולם כבר הוכרזה לפני חודש. עם בחריין תחתם ‘הצהרת שלום’, כיוון שההכרזה הייתה רק לפני מספר ימים”.

ראשי ארבעת המדינות יחתמו על הסכמי השלום, ולאחר המעמד יינשאו נאומים על ידי הנשיא טראמפ, ראש הממשלה נתניהו וכנראה גם שרי החוץ של האמירויות ובחריין.

עוד קודם לטקס ייפגש הנשיא טראמפ עם שלושת המנהיגים.

לפי דיווח של ‘ישראל היום’, לפי שעה, מדובר בפגישות נפרדות של טראמפ עם שלושת המנהיגים, אולם מאחר והם מתוכננים להיכנס לחדר הסגלגל בזה אחר זה, יש סיכוי גבוה לפגישה משותפת של נתניהו עם המנהיגים הערביים.

נתניהו פרסם סרטון ממעון האירוח הרשמי של הממשל האמריקני ה’בלייר האוס’.

“אני מחזיק בידי את טיוטת חוזה השלום ההיסטורי בין ישראל לאיחוד האמירויות, וגם את הצהרת השלום ההיסטורית בין ישראל לבחריין. עבדנו על זה הרבה מאוד שנים. הרגע הזה מגיע מחר. זו תפנית עצומה בתולדות ישראל, גם בתולדות המזרח התיכון”.

הוא הוסיף: “תהיה לזה השפעה אדירה וחיובית על כל אזרחי ישראל. אני גם מבטיח לכם, לפי מה שאני רואה כאן, שעוד מדינות בדרך.

“גם כשאני עסוק בעבודה המדינית החשובה הזו, אני לא שוכח לרגע שאלה ימים קשים לכולנו. הספקתי לדבר היום גם עם שר האוצר וגם עם שר הבריאות, ומחר בערב כשאני חוזר לישראל אנחנו נמשיך לעבוד למענכם אזרחי ישראל, כדי שנתגבר על הקורונה וגם נביא שלום”.

2 תגובות
 1. את ההתפשטות הדמוגרפית של מיליוני ערבים ניתן להפסיק ואף להפוך אותה רק אם יהודים יפסיקו לתת לערבים עבודה,רפואה, חינוך, רווחה, הטבות, הגנה משפטית , ייצוג בכנסת. .

  אין מקרה בהיסטוריה כאשר המנצח בכל מלחמות העביר חלקי ארצו לאויבים מובסים או 70 שנה האכיל אותם.
  המנצח במלחמה קובע את הגבולות. .

  עדיף להעסיק בישראל רק ערבים עם תעודות של רשות הערבית. .
  לאחר ששני מיליון ערבים יהפכו לאזרחי מדינתם (ללא צבא), הם ישלמו מיסים ברמאללה ובהדרגה כל הערבים ייקלטו ברמאללה, שכם, ג'נין, קלקיליה, טולכרם ,חברון, יריחו, אבו דיס, בית לחם, עזה וכו '.

 2. רמזים חזקים מהסכם השלום עם איחוד האמירויות – כי לה' המלוכה

  https://sod1820.co.il
  /רמזים-חזקים-מהסכם-השלום-עם-איחוד-האמיר/

השארת תגובה