השירים של קרליבך שפחות הכרתם

ב"יחדיו ירננו" – 'אמנים מחדשים ניגוני ר' שלמה קרליבך', ביני לנדאו מבצע לראשונה את "עשה למען ירושלים" • עתידים להתארח: אהרן רזאל, נפתלי קמפה, ביני לנדאו, יצחק מאיר, איתן כץ, להקת המושב וחיים אורי שמבצע דואט עם אחיו אביאל

עטיפת סינגל - עשה למען ירושלים - ביני לנדאו - אמנים מחדשים קרליבך
עטיפת סינגל - עשה למען ירושלים - ביני לנדאו - אמנים מחדשים קרליבך

כבר שנים שהמוזיקאי חיים אורי קוטלר מחכה לקחת את הניגונים של הרב קרליבך שהשפיעו עליו ונגעו בו, ולהנגיש אותם למעגלים נוספים שגם הם יוכלו ליהנות ולהתרומם על ידם, וב"ה בימים אלו קורם עוד וגידים פרוייקט גיוס ההמונים ל"יחדיו ירננו" בו יקובצו לאלבום אחד מיטב שירי הרב קרליבך.

ב"יחדיו ירננו" – 'אמנים מחדשים ניגוני ר' שלמה קרליבך', עתידים להתארח – אהרן רזאל, נפתלי קמפה, ביני לנדאו, יצחק מאיר, איתן כץ, להקת המושב וכמובן חיים אורי עצמו שמבצע דואט עם אחיו אביאל.

עם בואם של ימי הסליחות והרחמים ודווקא בתקופה מיוחדת זו מגיש קוטלר את הסינגל השני מתוך הפרוייקט, חידוש נפלא של הזמר ביני לנדאו שמבצע לראשונה את השיר "עשה למען ירושלים" כשעל העיבוד אמון ערן קליין.

  • בימים אלו של הסליחות בהם מככבים יותר מתמיד שיריו של הרב קרליבך בכל בית כנסת, אתם מוזמנים להיות שותפים בהכרת הטוב לרבי שלמה על הניגונים שנסך בתלמידיו ובעם ישראל כולו ובלחיצת כפתור קטנה לעזור בגיוס ההמונים בקישור הבא כדי שהאלבום יוכל לצאת לאור: https://www.giusim.co.il/he/projects/2746/

מילים:

עֲשֵׂה לְמַעַן יְרוּשָׁלַיִם עִיר קָדְשֶׁךָ, עֲשֵׂה לְמַעַנְךָ אִם לא לְמַעֲנֵנוּ עֲשֵׂה לְמַעַנְךָ וְהושִׁיעֵנוּ. (מתוך הסליחות)

קרדיטים:
עיבוד, תכנותים, פסנתר, הפקה מוזיקלית ומיקס: ערן קליין.
שירה וקולות: ביני לנדאו.
תופים: ברק בן צור.
גיטרות ובס: עמית יצחק.
חליל בנסורי וקלרינט טורקי: ניר מוצרי.
מאסטרינג: יורם ואזן.
גרפיקה: מתי שריקי.
צילום תמונה ביני לנדאו: שם בראל.

השארת תגובה