בגלל הקורונה אנשים קונים דירות גן

עד שהגיעה הקורונה כמעט שלא נמכרו דירות גן – חברת צרפתי שמעון מכרה מאז היציאה מהסגר 15 דירות גן בשלושה פרויקטים

שלב ג בפרויקט צרפתי באגמים באשקלון של צרפתי שמעון קרדיט הדמייה וויופוינט 3
שלב ג בפרויקט צרפתי באגמים באשקלון של צרפתי שמעון קרדיט הדמייה וויופוינט 3
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שלא מכרה דירות גן במשך שנה, חברת צרפתי שמעון מכרה בחודשיים שלאחר היציאה מהסגר 15 דירות בשלושה פרויקטים שונים. בפרויקט "צרפתי באגמים" באשקלון נמכרו 8 דירות גן במחיר ממוצע של 1.8 מיליון שקל. בפרויקט "צרפתי בפסגה" בירושלים נמכרו 5 דירות גן במחיר ממוצע של 2.2 מיליון שקל. בפרויקט יוקרתי שהחלה לשווק לאחרונה במבשרת ציון נמכרו 2 דירות גן במחיר ממוצע של 3.7 מיליון שקל.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת צרפתי שמעון "לפני הקורונה דירות הגן לא היו מבוקשות. הן לא זכו לעניין רב, ואלו שכן התעניינו בהן חשבו שמחירן יקר מדי. הקורונה הביאה ללא פחות ממהפך בתפיסה של דירות גן. בתקופת הסגר אנשים הבינו את חשיבות הגינה והמרחב ומייד עם היציאה מהסגר "פשטו" על כל דירות הגן. באשקלון, מפתיחת השיווק של השלב האחרון לפני כשנה לא היו בכלל מתעניינים – ונכון להיום 8 מתוך 10 דירות הגן נמכרו. בירושלים – בשנתיים האחרונות בקושי נמכרו דירות גן, ומאז פתיחת הסגר נמכרו 5 דירות".

יצויןי כי במקרים רבים דירות גן, בדומה לדירות פנטהאוז ודופלקס, הן האחרונות להימכר בפרויקטים חדשים.

צרפתי מוסיף כי "מרבית מרוכשי דירות הגן הם אנשים שלא חשבו בכלל לשפר דיור לפני הקורונה, והמציאות בתקופה האחרונה הדגישה בפניהם שחסר להם מקום בבית, ולכן החליטו על הצעד".

פרויקט "צרפתי באגמים" באשקלון הכולל 255 יח"ד בשלושה שלבים. השלב האחרון בפרויקט זה כולל 86 יח"ד ב- 6 בניינים על שני מגרשים סמוכים.

פרויקט "צרפתי בפסגה" בשכונת פסגת זאב בירושלים. הפרויקט כולל 92 יח"ד ב- 4 בניינים נמוכים.

פרויקט 'צרפתי במבשרת ציון'. מדובר בפרויקט בוטיק יוקרתי הכולל 30 יח"ד בלבד ב- 3 מבנים בבניה נמוכה

השארת תגובה