מכרו 83 דירות ביום אחד

פרץ במורשת מודיעין
פרץ במורשת מודיעין
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פרץ בוני הנגב מדווחת כי כבר בכנס הראשון שערכה לזוכי מחיר למשתכן במודיעין נמכרו 83 דירות מתוך 111 דירות המיועדות לזוכים.

הכנס הראשוני בו הזוכים קיבלו מידע על פרויקט "פרץ במורשת" נערך באמצעות זום על מנת לשמור על בריאות הציבור. לאחר מכן הזוכים הגיעו כל אחד בנפרד כדי להיפגש עם נציג החברה. בסופו של היום הראשון כאמור נמכרו 83 דירות. משרד השיכון מתכנן בקרוב הגרת המשך לשאר הדירות.

החברה כבר החלה בבניית השלב הראשון של הפרויקט בשכונת מורשת במודיעין. סך הכל "פרץ במורשת" כולל 159 דירות ב-10 בנייני בוטיק בני 5-7 קומות. הפרויקט כולל דירות 3,4,5 ו-6 חדרים ולשוק החופשי דירת 3 חדרים נמכרת במחיר התחלתי של 1.95 מיליון שקל.

שכונת מורשת ממוקמת ממערב לשכונת אבני חן וצפונית לשכונת נופים. מדובר בשכונה השנייה שנבנית במסגרת הסכם הגג, לאחר שכונת נופים, ולאחר הקמת מרכז העסקים הראשי של העיר. בנייתה של השכונה כבר החלה, לרבות הקמת כבישים ומבנים ציבוריים כדוגמת בתי ספר וגני ילדים. על פי התכנון ייבנו בשכונה 4,200 יח"ד על שטח של 1,686 דונם.

פרץ בוני הנגב הוקמה על ידי משה פרץ וחוגגת 50 שנה להיווסדה. עד היום החברה יזמה ובנתה מעל 12,000 יח"ד בכל רחבי הארץ – החל מנהרייה בצפון דרך קריית מוצקין, רעננה, מודיעין אשקלון ובאר שבע. בנוסף, לפרץ בוני הנגב מרכזי מסחר בהיקף של אלפי מ"ר בכל רחבי הארץ.

השארת תגובה