מאכלסים בשלישית: פרוייקט נתיב ים

פרויקט נתיב ים של נתיב פיתוח בקריית ים צילום ליאור חורש
פרויקט נתיב ים של נתיב פיתוח בקריית ים צילום ליאור חורש
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

קבוצת נתיב פיתוח, הבונה את פרויקט "נתיב ים" הכולל 4 מגדלים בני 17 קומות עם סה"כ כ-300 דירות, החלה לאכלס את המגדל השלישי בפרויקט. המגדל השלישי בן 17 קומות כולל 75 דירות עם תמהיל מגוון של  דירות 3, 4, 4.5, 5 ופנטהאוזים יוקרתיים.

שמחה גריידינגר, יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח ציין כי "אנו מתרגשים להתחיל למסור את המפתחות לרוכשי הדירות במגדל השלישי המתאכלס בימים אלו. במגדל זה יישמנו מהלך להסבה של מספר דופלקסים לדירות 3 חדרים, וזאת עקב בעקבות ביקושים גבוהים לדירות קטנות. הדירות הללו מבוקשות בקרב משפחות צעירות בתחילת דרכן ובקרב בני הגיל השלישי, והיה לנו חשוב לתת להם מענה".

פרויקט "נתיב ים" כולל 4 מגדלים בני 17 קומות עם סה"כ כ-300 דירות. הבניין הרביעי כולל 75 דירות שמוצעות כעת למכירה. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון ורחב במיוחד, וכולל דירות בנות 3, 4, 4.5, 5 ו-6 חדרים מרווחות ופנטהאוזים במפרט גבוה. הפרויקט נהנה מנגישות לתחנת הרכבת והמטרונית. במרכז הפרויקט יוקם פארק רחב ידיים עם פינות משחק, שבילי גישה והצללה, מרחבים ירוקים ועוד. הרוכשים בפרויקט ייהנו משירותי קהילה ותשתיות הקיימים בשכונה.

לקבוצת נתיב פיתוח פעילות עניפה בקריית ים, עם קרוב ל-2,500 יח"ד בשלבי תכנון וביצוע. פרויקט "נתיב ים" בשכונת פסגות ים כולל 4 מגדלים עם כ-300 דירות לשוק החופשי. החברה מקדמת בצמידות לשכונת סביוני ים בעיר פרויקט במסגרת מחיר למשתכן המשלב גם דירות לשוק החופשי, שיכלול 5 בניינים עם סה"כ 300 דירות. החברה אף זכתה לאחרונה במכרז של רמ"י על קרקע נדירה על קו הים בשכונת נווה חוף, ותבנה פרויקט יוקרתי המיועדת להיות שכונה סגורה עם כ-200 דירות. במקביל החברה מקדמת תכנית של התחדשות עירונית בשכונת אג"ש הוותיקה מהשכונות הוותיקות בעיר שם קיים פוטנציאל לבניית  כ-1500 יח"ד.

השארת תגובה