אירוח חג מושלם עם כלי המטבח של סולתם

רשת סולתם מתחדשת ביחד איתנו לקראת השנה החדשה, אין כמו כלים יפים להרחיב דעתו של אדם… ואין כמו כלי הגשה חגיגיים כדי לכבד את שולחן ראש השנה

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לקראת עונת החגים הקרובה עלינו לחדש ולהתחדש, לקנות מתנות לאנשים החשובים והאהובים עלינו, וכן, גם לשמח את עצמינו.

יש לי דודה שנוהגת כל שנה לבשל את ארוחות החג בסט סירים חדש, היא טוענת שככה מתחילים שנה… גם השנה תתחדשו עם הכלים והסירים החדשים של רשת סולתם שמציע לכם את כל מה שצריך למטבח המושלם, והפעם גם נדבר על החלום שהפך למציאות בחסות רשת סולתם.

תמיד רציתם להגיש את האוכל לשולחן ישר מהסיר, תמיד תמהתם למה צריך להעביר לקערה ורק אז להגיש לשולחן, אז הנה, סולתם פתרו לנו את הבעיה.

בשיחה עם מיטל רובין מנהלת השיווק של סולתם, הבשורה שכבשה את השוק וגם מתאימה לעונת החגים הקרבה: "הגישו את הסיר לאמצע השולחן". כן, כן, קראתם נכון, לדבריה, "הגשת הסיר לשולחן הפכה שנים האחרונות לסימן של אותנטיות באירוח, אשר מחברת בין תהליך הבישול לחווית האוכל. בנוסף, תוכלו להשוויץ בסיר הנכון שבחרתם לבשל בו, במקום להחביא אותו במטבח".

הגשה של סיר במרכז השולחן, מבטיחה יתרון קולינרי, האוכל נשאר חם, וברגע שחסכתם את התהליך של העברת האוכל מהסיר לקערה.

יתרון נוסף הוא יצירתיות, ומקוריות, האדים והריח שיעלו מהסיר כשתפתחו אותו במרכז השולחן. ועוד לא הזכרנו את היתרון העיקרי, חיסכון בשטיפת הכלים.

תבחרו סיר שעשוי מחומרים מיוחדים וקלים לניקוי, והרווחתם. לדוגמא: בוחרים סיר עם ציפוי Non-Stick, למשל, שמאפשר ניקוי קל ומהיר של פני השטח של הסיר.

עקבו אחר מבצעי החג שמתחילים בימים אילו ממש והתחדשו בשנה החדשה ביחד עם רשת סולתם.
השארת תגובה