סיור מצולם: היקב הוותיק במשכנו החדש

עם יצור של 750,000 בקבוקים לשנה, יצוא ל-30 מדינות, זכיה בתחרויות יוקרה ומדליות בינלאומיות, יקב פסגות הפך לסיפור הצלחה ישראלי של ממש • לאחרונה עבר היקב למשכנו החדש בשער בנימין – רק רבע שעה מירושלים • לצד מפעל ייצור היינות ומרתף היין, פועלים במקום גם מרכז מבקרים, אולם אירועים וגן שצופה לנוף בראשתי

יקב פסגות (3)
יקב פסגות (3)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

17 שנים לאחר שהוקם, יקב פסגות הפך לסיפור הצלחה של ממש שאהוב במיוחד על אוהבי היין. כיום היקב מייצר כ-  750,000 בקבוקים מ- 14 סוגים שונים, אשר למעלה מ- 70% מהם מיוצאים לעשרות מדינות בעולם. יינות היקב זוכים מידי שנה בתחרויות יוקרה ברחבי העולם, במדליות ובפרסים בינלאומיים.

היקב עומד תחת הכשרות המהודרת של בד"צ העדה החרדית, מה שהופך את 'פסגות' לבחירה האולטימטיבית עבור הצרכן החרדי.

ביוני האחרון עבר יקב פסגות למשכנו החדש בשער בנימין. במבנה אבן יפיפה הבנוי בצורת חאן קדום המשקיף על נוף ואדי קלט והרי אדום, נמצא מצדו האחד מפעל ייצור היינות ומרתף היינות המרשים בו מתיישנות בכל שנה מעל ל-1000 חביות ומצדו השני מבנה מרכז המבקרים ואולם האירועים של היקב, ובאמצע מתחם פתוח עם גן קסום הצופה לנוף בראשיתי.

במתחם יקב פסגות מתקיימים סיורים לקבוצות ויחידים, ארועים קטנים וגדולים, כנסים וימי עיון באוירה מיוחדת עם יין טוב ונוף מרהיב. יצוין כי כל הפעילות והאירועים במתחם מתקיימים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

טלפון ומייל לבירורים ויצירת קשר

02-9979333

Info@psagotwines.com

השארת תגובה