"זה 100% בשביל הילד המיוחד"

מעשרים את המענק: 10% מהמענק זה 100% בשביל הילדים המיוחדים של אהל שרה

תרום את המעשר
תרום את המעשר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

השבוע אישרה הממשלה את תכנית המענקים לכל אזרח ללא חלוקה בין הנזקקים יותר לאלה שלא זקוקים כרגע למענק מהמדינה. בעקבות ההודעה התעורר דיון ציבורי נוקב בשאלה למה לחלק את הכסף ללא הבחנה במקום לתת יותר כסף למי שאין לו ולמי שבאמת זקוק?

לקראת החלוקה שתתקיים בשבוע הקרוב פונים ב'אהל שרה' בקריאה נרגשת לציבור הרחב שמקפיד על מצוות מעשר, לתרום את המעשרות ממענק הקורונה לטובת הילדים המיוחדים של אהל שרה.

את מגיפת הקורונה עוברים הילדים המיוחדים בפחדים, בסטרס ובמצוקה נוראית מהמצב החדש והלא מוכר עבורם. שגרת חייהם של הילדים המיוחדים, כמו גם הליווי והטיפול מבוססים על יציבות מתמשכת בסביבת האנשים המוכרים והצוות החינוכי שהם מורגלים אליו.

כדי למנוע הדרדרות במצבם של הילדים המיוחדים, כולל אלה שנאלצים להישאר בבתיהם כבר חודשים ארוכים בעקבות מחלות רקע ומערכת חיסונים חלשה מאוד, מתגייס צוות אהל שרה להעניק להם חוברות הפעלה, משחקים, סייעות מיוחדות ומתנדבות שיוציאו אותם מהבית לשעת התאווררות קלה ובטוחה.

לצד התמיכה, הליווי והסיוע לילדים המיוחדים, ממשיכים אנשי צוות מערך הדיור של אהל שרה לטפל במסירות אין קץ בדיירים החולים והמבודדים תוך שמירה מתמדת על שגרה, סדר יום, תעסוקה ופעילות יומית.

גם כעת לקראת ימי 'בין הזמנים', הילדים המיוחדים של 'אהל שרה' ממשיכים לשווע למעט כיף ונחת בתוך הכאוס וההתמודדות עם המגיפה. ארגון 'אהל שרה' קורא לכם לפתוח עבורם את הלב, ולהפריש מעשר מהמענק כדי שהם יוכלו להמשיך לעזור ולשמח אותם בשגרת החיים הלא פשוטה שלהם.

לתרומות חייגו: 1-700-500-215

השארת תגובה