חדש לילדים: כוס הפלא עם אורות מהבהבים

כוס הפלא שאינה נשפכת ומשולבת באורות מהבהבים • פריט פרקטי במיוחד לנסיעה במכונית, לטיולים ובבית

כוס הפלא עם דופן כפולה ואורות מהבהבים, מבית NUBY
כוס הפלא עם דופן כפולה ואורות מהבהבים, מבית NUBY
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מותג מוצרי התינוקות האמריקאי Nuby מציג את הלהיט הקיצי החדש לילדים- כוס פלא שאינה נשפכת ומשולבת באורות מהבהבים! הכוס בעלת פטנט ייחודי המונע את דליפת נוזל השתייה שבתוכה ומאפשרת לילד לשתות באופן עצמאי ללא חשש, וגם מהווה משחק מדליק עם אורות מדליקים ומהבהבים הפועלים כשטופחים בה קלות.

אחת המשימות החשובות של הורים בקיץ החם היא לדאוג שהילדים שותים כל הזמן, כאשר כל האמצעים לעניין כשרים, במיוחד אם מדובר בגימיקים ומשחקים שמהם ייהנו הילדים.

כוסות הפלא מבית המותג הונדסו לשתייה ואחיזה קלות ללא טפטופים ודליפות בכל זווית בהן נאחזות, מה שהופך אותן לפריט פרקטי במיוחד לנסיעה במכונית, לטיולים ובבית.

הכוסות נטולות שסתום, כאשר השתייה מהן מתאפשרת באמצעות טכנולוגיית Touch Flo המווסתת את צריכת הנוזל עם פעולת המציצה של הילד. שולי הסיליקון הרכים בחלקה העליון של הכוס מעוצבים באופן ייחודי להגנה על החניכיים והשיניים רגישות. בעת טפיחה קלה על דופן הכוס ידלקו וינצנצו מתוכה אורות צבעוניים שישעשעו את הילדים ויגרמו להם לשחק ולשתות מהכוס יותר. פרט חשוב נוסף הוא דופן הכוס הכפולה, המבודדת את קור המשקה ושומרת עליו קר לאורך זמן רב.

הכוסות מגיעות במבחר צבעים לבחירה (כחול, אפור או ורוד), בנפח אחיד של 300 מ"ל ומתאימות לגילאי שנה ומעלה. המחיר: 59.90 שקלים.

Nuby- להשיג ברשת שילב. לפרטים נוספים www.Nuby.co.il

השארת תגובה