מלכיאלי: "הערים החרדיות לומדות מבני ברק"

יו"ר סיעת שס בכנסת ח"כ מיכאל מלכיאלי וח"כ אוריאל בוסו הגיעו לסיור רשמי בעיר בני ברק ובחמ"ל הקורונה העירוני.

חברים בקורונה
חברים בקורונה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברי הכנסת מיכאל מלכיאלי ואוריאל בוסו סיירו יחד עם חברי מועצת העיר מטעם שס וסגן ראש העיר הרב אליהו דדון בחמ"ל הקורונה העירוני וקיבלו סקירה ממנהל חמ"ל הקורונה וגזבר העירייה אריק אדלר וכן התארחו בלשכת ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין שסקר את הפעילות הענפה שעושה העירייה בתקופת הקורונה, החל מנושאי ההסברה לתושבים, הוצאת החולים מהעיר למלוניות ואכיפת עסקים והתקהלויות בניגוד להנחיות באמצעות בי"ד ייחודי שהוקמה על ידי העירייה המורכבת מרבני העיר מכל החוגים ורופאים מקצועיים.

יו"ר סיעת ש"ס ח"כ מיכאל מלכיאלי אמר: "ראינו פה עירייה שלא השלימה עם המצב אלא לקחה פיקוד על האירוע ומנהלת אותו בצורה חדשנית ששאר הערים החרדיות לומדות ממנה.

מלכיאלי הוסיף: "אני חייב לציין את פעילות חברי הסיעה המקומית בשיתוף עם ראש העיר שעשו לילות כימים למען תושבי העיר, ואת חבר המועצה הרב ישראל בן ששון שמטפל בכל יום בעשרות פניות של פינוי חולים ודאגה למאות מבודדים לאוכל ותעסוקה".

ח"כ אוריאל בוסו אמר בתום הסיור כי הופתע לראות עירייה שמתנהלת במקצועיות בשיתוף עם התושבים בצורה מקצועית וראויה לשבח, וכל זאת בעיר הכי צפופה בישראל. "כשרואים את המאמצים של כל חברי המועצה שמשרתים את הציבור 24 שעות ביממה במלחמת חורמה בנגיף זה מתכון מובטח להצלחה בסייעתא דשמייא".

השארת תגובה