ברית מילה בחדר ניתוח נדחתה לגל השני

ההורים התקשר לגר"ש מחפוד ולאחר שראה את התינוק הורה שלא לעשות ברית אלא בניתוח והפנה אותם לנכדו המוהל המומחה הרב יהודה מחפוד • רק השבוע, בגיל 8 חודשים נכנס התינוק בבריתו של אברהם אבינו

== הרב יהודה מחפוד עם אבי הבן
== הרב יהודה מחפוד עם אבי הבן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לפני 8 חודשים נולד בשעה טובה בן למשפחה מנהריה  וכבר בשעת הלידה אובחן שהילד אינו כמו שאר התינוקות.

לאחר כמה שעות התקשרו להתייעץ עם מומחים ופה אחד אמרו להם שיתקשרו לגר"ש מחפוד. אבי הבן מיהר התקשר לגר"ש מחפוד שענה לאבי הבן: מחר אגיע למשחטה בצפון ונפגש כדי לראות את הילד. וכך היה. הרב יצא עם החלוק מהמשחטה, בדק את הילד ואמר להם ברית לא ניתן לעשות, אבל תתקשרו לנכד שלי, הרב יהודה והוא יסביר ויסדר לכם את הכל.

בשל קירבתם למקובל רבי דוד אבוחצירא שליט"א, הלכו ההורים לקבל את עצתו וברכתו. אמר להם רבי דוד: תשמעו למה שאמרו לכם, אפילו אם לא עושים ברית מילה בזמן הקרוב. תעשו ותצליחו בעיתו ובזמנו יחד עם הניתוח.

הרב יהודה מספר: "בדקתי אצל גדולי המומחים היכן ניתן לערוך ברית מילה יחד עם ביצוע הניתוח בשל מורכבות המצב. הפניתי אותם לבדיקה לאחר 4 חודשים, וקבענו תאריך ביצוע ברית מילה בגיל חצי שנה".

"בגלל הקורונה הניתוח נדחה בעוד 3 חודשים", מספר הרב יהודה. "לאחר מכן, הגל השני הגיע, אבל כבר לא דחו את הניתוח כי אין לדעת מתי המצב יהיה יותר טוב. ברוך ה', השבוע, נכנס התינוק בבריתו של אברהם אבינו ונקרא שמו בישראל "רפאל".

השארת תגובה