איך שינפלד תיירות הצליחו לנצח את הקורונה

נגיף הקורונה הוביל לעצירת ענף התיירות שבימים אלו חוזר לפעול לאיטו. חברות תעופה בכל העולם מקורקעות, חברות נופש יצאו לחל"ת, ובתי המלון סגורים – אך בינתיים העובדים של שינפלד תיירות עסוקים מעל הראש. הם מחזירים כסף למי שחופשתם בוטלה, מתכננים חופשות עתידיות ליעדים שיפתחו אחרי הקורונה, ואפילו פתחו קייטרינג כשר שמצליח בענק!

שולחן ערוך
שולחן ערוך
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שינפלד החזירו כסף ללקוחות שחופשתם בוטלה

כמו בכל חג פסח לקוחות שינפלד תיירות ציפו לחופשה שתוכננה השנה בשרתון רודוס ביוון. השקיעו המון מאמצים במשך חודשים להפיק חופשת פסח כשרה אך למרבה הצער כשהתחילה הקורונה חופשת פסח בוטלה בעקבות עצירת ענף התיירות. שינפלד תיירות בהיותם חברה ישרה והוגנת נקטו החזירו ביוזמתם כסף לאנשים ודאגו להקטין בקרב לקוחותיהם את החששות, את הספקות וחוסר הוודאות. זו פעולה אמיצה שכלל לא מובנת מאליה וכתוצאה מכך הלקוחות מאד מעריכים את החזרת הכסף. עכשיו כולם יודעים שכשהקורונה תחלוף ונטוס שוב לחו"ל יהיה גל לקוחות חוזרים שסקרנים לגלות איזה נופש כשר שינפלד מכינים להם אחרי הקורונה.

שינפלד שמים את בריאות ובטחון הלקוח לפני הכל! 

מסקרן להבין איך יפעלו בתי המלון בעידן הקורונה? עד היום בשינפלד בחרו בתי מלון לפי המיקום ורמת שירות, ומעתה זה ייקבע גם בהתאם לרמת הניקיון והחיטוי. שיתופי פעולה של שינפלד עם רשתות כמו שרתון והילטון נחשבים ליתרון גדול – אלו רשתות עם מוניטין וניסיון וצוותים גדולים, שמקפידים על כללי היגיינה ועל תקנות של משרד הבריאות. בבית המלון יקפידו על בדיקות חום ובדיקות קורונה לכל אנשי הצוות. נופש כשר בחו"ל ייראה שונה מעט ממה שזכור לנו. למשל נתחיל להתרגל לניקוי וחיטוי 24/7 באזורים ציבוריים (מעליות, לובי וחדרי אוכל), חיטוי משטחים (כיסאות, שולחנות, כיורים), החלפת מצעים חדשים ומגבות פעמיים ביום, ובכל פינות המלון ניתקל בעמדות אלכוג'ל. שינפלד תיירות ימנו אחראי קורונה שמתדרך את האורחים למצמצם שהותם במקומות סגורים (לובי, ספא) מעודד אותם לבלות במקומות פתוחים (מרפסות, בריכה) וכל זה תוך שמירת מרחק אחד מהשני והקפדה על עטיית מסיכות.

האוכל של שינפלד ימשיך להשביע אתכם גם בקורונה

הרי כשאוכלים לא חייבים לשים מסיכת קורונה – זו סיבה לשמוח כי בחופשות של שינפלד תיירות אוכלים הרבה! זה עומד להיראות כך: בחופשתכם הבאה בטרם תיכנסו לחדר האוכל איש צוות ימדוד לכם חום ורק אז תתיישבו, כשהשולחנות ימוקמו במרווחים והבופה יבוטל בחלקו או כולו, והאוכל יוגש לסועדים. תשמחו לדעת שהשפים של שינפלד ימשיכו כמו תמיד להכין תפריט כשר ברמה גבוהה עם  בשרים, דגים, תוספות, סלטים, מרקים, מעדנים וקינוחים – רק שמהיום זה יוגש במנות קטנות ארוזות ואישיות. אם חלק מהאורחים מעדיפים לאכול בחדרם על פני אכילה משותפת בחדר האוכל, הם יקבלו הגשה ברום סרוויס עם שמירה על הכשרות, האיכות והכמות שהפכו לסימן ההיכר של שינפלד. הטרקלין האירי המפורסם של שינפלד יעברו התאמות קורונה וימשיך להציע כיבוד ושתייה במהלך היום. כמו בכל חופשה של שינפלד הלקוחות תמיד יצאו בריאים ושבעים.

חופשה בריאה עם תקנות ונהלי קורונה מוקפדים

כבר כמה חודשים שכולנו חולמים על חופשה וכמה ימי התאווררות בחו"ל מהקורונה. את הקיץ פספסנו אבל לשמחתנו חגי תשרי לפנינו. נכון להיום טרם פורסם תאריך בו ייפתח ענף התיירות הכשרה, אך בינתיים בשינפלד לא נחים ומתכננים קדימה חופשה כשרה ברמה, במסגרת שגרת הקורונה שנפלה עלינו. הנהלת שינפלד יצרה רשת של מגעים וקשרים בינלאומיים בתי מלון ומדינות שיש בהן תחלואה נמוכה, לדוגמא איי יוון, קפריסין, כרתים, אתונה, לרנקה, ועוד מדינות באזור הים התיכון. המטוסים יעברו חיטוי יסודי לפני כל המראה בהלוך ובחזור, ותנאי הטיסה יתעדכנו על פי תקנות הקורונה החדשות.

סיפור ההצלחה של הקורונה – הקייטרינג של שינפלד  

בינתיים קורים בשינפלד המון דברים טובים. בזמן שסגר פסח מנע לטוס לחו"ל והותיר את כולנו בבתים עם המשפחה הגרעינית, שינפלד דאגו שקהל לקוחותיהם יאכלו טוב בחג. לראשונה בהיסטוריה השפים של שינפלד עמלו על מנות כשרות לפסח שהגיעו עם שליחים עד הבית!

ממאות משפחות שהיו טרודות בקורונה נחסך זמן יקר של קניות, בישולים ונקיונות. אנשים פשוט נכנסו לאתר אונליין והזמינו מנות אוכל כשרות לפסח. שינפלד הובילו מערך משאיות קירור ברוב חלקי הארץ, שהביאו את כל השפע הקולינרי עד לשולחן החג הביתי. מנות שף מעוררות תאבון ומגוון שלא ניתן למצוא באף קייטרינג אחר. אם הקורונה תשאר גם בתקופת חגי תשרי, הקייטרינג הכשר של שינפלד ימשיך לפעול במלוא הכוח ובע"ה יספק ללקוחות אוכל טעים לראש השנה וסוכות, תוך הקפדה על איכות ושירות.

השארת תגובה