משקה חדש ללא תופעות לוואי של אלכוהול

"אופוריה" משקה אלכוהולי פורץ דרך המבוסס על פטנט ישראלי חדש • משפר את התחושה האופורית של האלכוהול ומאפשר ליהנות ממנו ללא תופעות לוואי הנלוות לצריכת אלכוהול קלאסי • מגיע ב- 3 טעמים, 10% כוהל בנפח בכל פחית

משקה אופוריה | צילום: ויקטוריה מנשירוב
משקה אופוריה | צילום: ויקטוריה מנשירוב
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת Euphoria Research משיקה לראשונה בישראל את "אופוריה" – משקה אלכוהולי בעל פורמולה מהפכנית שנרשמת כפטנט, המשווקת בפחית ומעודדת חידוש יציב של הדופמין וכך, מציעה תחושת כיף משופרת לאחר צריכת אלכוהול, ללא ההשלכות השליליות הנלוות למצבי שיכרות (הנגאובר). חברות בירה מהגדולות בעולם התעניינו ברכישת הפורמולה ולאחר שהנהלת החברה ראתה כי מסביב לעולם מביעים עניין וסקרנות, הוחלט להשיקו כמוצר.

המשקה משווק בימים אלה בישראל בשלושה טעמים, עדינים וייחודים – אשכולית אדומה, ביטר ליים ולימון-נענע. כל פחית (150 מ"ל) מכילה 10% כוהל בנפח. רמת הסוכר במשקה, עומדת על פחות מחצי הכמות הנהוגה במשקאות הקלים או האלכוהוליים הנמכרים בשוק.

חברת Euphoria Research השקיעה מאמצים רבים סביב איכות המוצר וטעמו. משקה "אופוריה" מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת תחושת שתיה חלקה וקלה במיוחד המתבטאת במניעת הצריבה האגרסיבית שמורגשת בצריכת אלכוהול קלאסי ובנוסף, מפחיתה משמעותית את כמות האלכוהול שמצריכה לטובת תחושת ההתרוממות החווייתית.

  • מחיר לפחית: 10-13 ש"ח. ניתן להשיג ברשתות השיווק וחנויות הנוחות.

שיווק המוצר בישראל יעשה על ידי חברת בני פאוזי שמשום בע”מ בבעלות ענאן שמשום. החברה הביאה לישראל את משקה האנרגיה XL וביצעה מהפכה בשוק משקאות האנרגיה ובשנת 2008 השיקה החברה את משקה האנרגיה BLU.

הייעוד של "אופוריה" היה להימכר כפורמולה, החברה פנתה לחברות משקאות מהגדולות בעולם (Estrella Damm הספרדית, VANJING הסינית ו-Ochakovo הרוסית) בכדי לראות האם הן מעוניינות ברכישת הפורמולה, לאחר שראו כי ישנו קונצנזוס מסביב לעולם באשר לאפקטיביות המוצר, הוחלט לייצר מוצר עצמאי תחת השם "אופוריה" שיהווה אבולוציה של עולם האלכוהול, בכל העולם. פיתוח המוצר החל לפני כשלוש וחצי שנים, והחברה הספיקה להגיש 3 פטנטים על המוצר ועל נוסחתו.

על פי החוק:

  • אסור לאדם לשתות או להחזיק משקה המכיל אלכוהול בכלי פתוח (בקבוק, פחית, כוס, וכדומה) במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי בין השעות 21:00 בערב לבין 06:00 בבוקר.
  • קטינים (מתחת לגיל 18) אינם רשאים לשתות או להחזיק משקה המכיל אלכוהול (בקבוק, פחית, כוס, וכדומה) במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי בכל שעות היממה.
  • מי שקונה אלכוהול עבור קטין או מי שמספק אלכוהול לקטין עובר על החוק ודינו חצי שנת מאסר.
השארת תגובה