לכתחילה גלי צאנז: מושלם מול הים 

צאו מהשגרה הלוחצת ובואו ליהנות מארוחות גורמה בשפע אדיר ונופש 'בין הזמנים' מלכותי מושלם ומרגיע מול חוף הים הנפרד

גלי צאנז
גלי צאנז
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הקיץ כבר בעיצומו, גם 'בין הזמנים' עוד רגע כאן. כעת, כשהבלבול חוגג והנסיונות של הממשלה להחמיר את ההגבלות נתקלים בזעם והתנגדות ציבורית, אין דבר יותר אידיאלי מאשר להתרחק מאתרי נופש הומי אדם, ולבלות באוויר הפתוח והצח מול הים התיכון.

במלון גלי צאנז המפואר נערכים בימים אלה לחופשת הקיץ ומזמינים את הציבור הרחב לנופש יוקרתי ומרגיע שיכלול היכרות עם גלי התכלת המתנפצים אל החוף הנפרד המשתרע מול המלון ועם הטיילת המטופחת והמוצלת שנפרסת לאורכו של החוף.

המלון המהודר שמתעטף בבריזה ים תיכונית, שוכן בסמוך לשכונה החרדית של נתניה ומהווה אלטרנטיבה אידיאלית לנופש יוקרתי ומפנק ברמת כשרות הכי גבוהה והקפדה על כל הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול של בתי המלון.

האירוח במהלך חופשת הקיץ יתקיים על בסיס חצי פנסיון עם ארוחות גורמה עשירות וכיבוד קל ומגשי פירות שיוגשו בשפע בין הארוחות. בהתאם למתווה התו הסגול לפעילות בתי המלון, גם חדר האוכל של המלון – כמו שאר מתקני המלון – יעמוד לרשות אורחי המלון ויגיש את מיטב מנות השף המשובחות והמטעמים היהודים האותנטיים, בשפע ובנדיבות, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

לצד השקעה בלתי מתפשרת על רמת הקולינריה והשירות המלכותי לכל אורח, במלון גלי צאנז משקיעים משאבים ומאמץ יצירתי על מנת לספק תוכן איכותי וחוויה לאורך חופשת הקיץ. בין השאר מציע המלון תוכניה עשירה לכל המשפחה ופעילויות לילדים לאורך כל שעות היום. פעילויות התוכן וההפעלות לילדים ייערכו גם הם לפי כל ההנחיות והוראות הבריאות.

האוירה היוקרתית המאפיינת את גלי צאנז, יחד עם השירות המצטיין, הרוגע והשלווה שמקנה הים והנוף המטופח של הטיילת המשתרעת בין המלון והחוף, כל אלה יחד הופכים את מלון גלי צאנז ליעד מושלם לנופש בטוח לבין הזמנים הקרוב.

לדבר בצלאל לוינשטיין מנכ"ל מלון גלי צאנז: "כדי להבין את ההתלהבות של הלקוחות שחוזרים שוב ושוב לנפוש דווקא אצלנו, צריך לחוות פעם אחת נופש מלכותי אמיתי בסגנון גלי צאנז. גם בחודשים האחרונים המשכנו להשקיע ולהוסיף שידרוגים במלון ולהרחיב את המגוון העשיר של מנות הגורמה. נופשים שיגיעו לגלי צאנז בקיץ, בימים אלה ייהנו מאירוח מלכותי במלוא מובן המילה, תוך שמירה על האוירה החרדית ורמת כשרות הכי מוקפדת"

השארת תגובה