בניין אחרון למכירה בפסגת זאב

יורו ישראל מוציאה לשיווק את הבניין הרביעי והאחרון בפרויקט "יורו בפסגה" בשכונת פסגת זאב בירושלים – הפרויקט כולל 122 דירות ב-4 בניינים בני 11 קומות • האכלוס צפוי בשנה הבאה

פרויקט יורו בפסגה של חברת יורו ישראל בפסגת זאב ירושלים קרדיט הדמייה רן ון דן
פרויקט יורו בפסגה של חברת יורו ישראל בפסגת זאב ירושלים קרדיט הדמייה רן ון דן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת יורו ישראל מוציאה לשיווק את המגדל הרביעי והאחרון בפרויקט "יורו בפסגה" שהיא בונה בשכונת פסגת זאב בירושלים. הפרויקט כולל 122 דירות ב-4 בניינים בני 11 קומות כל אחד. החברה סיימה לבנות את השלד בכל אחד מהבניינים וכעת היא בעבודות הגמר. האכלוס צפוי בשנה הבאה.

תמהיל הדירות בפרויקט "יורו בפסגה" הוא דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הוא ממוקם על הציר שגובל בתוואי הרכבת הקלה בירושלים וסמוך לקניון פסגת זאב.

דירות 4 חדרים בפרויקט נמכרות בהחל מ-1.75 מיליון שקל ודירות 5 חדרים נמכרות בהחל מ-1.9 מיליון שקל.

לדברי עופרה חדד, סמנכ"לית חברת יורו ישראל, "פסגת זאב היתה בעבר מקום קטן ומנותק מירושלים. היום היא גדולה, ובזכות הרכבת הקלה גם בעלת נגישות גבוהה. האוכלוסיה שגרה כבר בשכונה לא מוכנה לעזוב אותה, ומצד שני יש ביקושים לדירות חדשות בקרב אוכלוסיה חזקה כלכלית, מה שמביא לכך שהיקף הביקושים גבוה יותר מהיצע הדירות החדשות בשכונה.  אחת הסיבות לביקושים היא שפסגת זאב עדיין מציעה דירות במחיר סביר ביחס לעיר"

חברת יורו ישראל פועלת משנת 1989. החברה בנתה 4 פרויקטים בירושלים: 2 פרויקטים בפסגת זאב – האחד עם 24 יח"ד והשני עם 122 יח"ד, יורו גולד בהר חומה עם 122 יח"ד ויורו בנווה יעקב עם 78 יח"ד. בנוסף, לחברה פרויקט של 230 דירות באשקלון, 32 יח"ד באריאל, 96 יח"ד במודיעין, 190 יח"ד בפתח תקווה ו-47 בראש העין.

השארת תגובה