בשופרסל רוכשים עם כרטיס אשראי – גם מי שאין לו

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בנק ירושלים ושופרסל, רשת הקמעונאות הגדולה בישראל, משתפים פעולה, במסגרתה שופרסל תפיץ בסניפיה כרטיסי אשראי נטענים שמנפיק בנק ירושלים.

בכרטיסי הפריפייד יהיה ניתן לטעון עד 1,000 שקלים ולעשות בו שימוש עצמי למשל ברכישות בישראל ובחו"ל, להעניק אותו כמתנה או כארנק דיגיטלי לילדים ללא חשבון בנק. הטענת הכרטיסים ורכישתם תתאפשר באופן בלעדי בסניפי רשת שופרסל. בעתיד יוצע גם כרטיס נטען בטעינה רב פעמית עד לסכום של 1,000 שקלים אשר יהיה מבוטח מפני גניבה.

היתרון של כרטיס הפריפייד הוא ביצוע גם רכישות באינטרנט עבור מי שהבנקים אינם מאפשרים להם להנפיק כרטיס אשראי, או מי שמתנהלים רק במזומן ואין להם חשבון בנק. כמו כן, הכרטיסים אינם נושאים את שם הלקוח ומאפשרים ביצוע רכישות באינטרנט, עבור אוכלוסיות ללא כרטיסי אשראי ועבור מי שחוששים ממצבים של גניבת פרטי האשראי.

גיל טופז, מנכ"ל בנק ירושלים: "השת"פ עם שופרסל צפוי להרחיב באופן משמעותי את קהל המשתמשים בכרטיסים הנטענים של בנק ירושלים ולייצר ערך למשקי בית רבים. בכרטיסי בנק ירושלים ישנה בשורה עבור קהל הצרכנים של שופרסל, זהו פתרון ייחודי בארץ המאפשר ללקוחות שופרסל לרכוש כרטיס נטען של מסטרקרד ולעשות בו שימוש בכל מקום בארץ".

טל רז, מנהלת תחום כרטיסים חיוב בבנק ירושלים: "השקנו בשנת 2017 את כרטיסי הפריפייד משכורת שזכו להצלחה עצומה. עכשיו עם השקת הכרטיסים הנטענים והזמינות הגבוהה שלהם שמתאפשרת בזכות סניפי שופרסל, נגיע לאוכלוסיות חדשות שמעוניינות ברכישת כרטיסי מתנה או בקהלים שאין להם כרטיסי אשראי ומעוניינים לבצע רכישות באינטרנט . הפריפייד הוא שוק צומח בכל רחבי העולם ובנק ירושלים מצליח לצמוח בענף בישראל".

בנק ירושלים הפך בשנת 2017 לבנק הראשון בישראל שמנפיק כרטיסים נטענים ומאז הוא מרחיב את סל מוצרי הבנקאות המשלימה המאפשרים מגוון של פתרונות ללקוחות כל הבנקים בישראל. שיתוף הפעולה עם רשת שופרסל הינו חלק מיישום אסטרטגית הבנק. לאחרונה דיווח הבנק גם על שת"פ עם חברת הפינטק Rewire המאפשר העברות כספים לחו"ל מכרטיס נטען.