גם בימי קורונה: אקזיט נוסף להגשמה

תשואה מרשימה למשקיעי פרויקט קורל ספרינג, פלורידה: העסקה כללה רכישה והשבחה של מתחם Multi-Family הכולל 180 יחידות דיור בשיתוף החברה היזמית KPC PROPERTIES

בריכת המתחם
בריכת המתחם

משקיעי הפרויקט עודכנו לאחרונה אודות רכישת חלקם בהשקעה על ידי החברה היזמית (Buy Out) כ-9 חודשים מוקדם מהצפי הנקוב בתוכנית העסקית.

הנכס בקורל ספרינג אשר בפלורידה ארה"ב, הינו מתחם Multi-Family שנבנה ב-1995. הפרויקט כלל רכישה, השבחה ומכירת המתחם עם חברת יזמות וניהול מקומית – KPC PROPERTIES. הפרויקט כולל 180 דירות ב-14 בניינים בני 3 קומות, בתמהיל של 2-3 חדרי שינה, ומשתרע על שטח כולל של כ-48,000 מ"ר.

לצורך העסקה חברה הגשמה ליזם מקומי מנוסה-  KPC PROPERTIESבאמצעותו בוצעה כלל העסקה עד המכירה הסופית. התוכנית העסקית התבססה על רכישת המתחם, השבחתו ומכירתו. ההשקעה הסתיימה כ-9 חודשים מוקדם מהצפי בתוכנית העסקית, כ- 27 חודשים מרגע הרכישה ובהתאם לתשואה החזויה שהוצגה למשקיעי הגשמה.

קורל ספרינגס ממוקמת במחוז Broward שבמדינת פלורידה, כ-32 ק"מ צפונית מערבית לפורט לודרדייל, ומהווה חלק מהמטרופולין של מיאמי, המתפרש על רצועת החוף של דרום מזרח פלורידה. סביבת הנכס שומרת על צביון של פרבר ומאופיינת בנוף של בתים פרטיים, קומפלקסים של דירות להשכרה ובניה חדשה. בקרבת הנכס ניתן למצוא אוניברסיטאות, בתי חולים, קניונים, שדה תעופה וחוף ים והוא מצוי בסמיכות לנתיבי תחבורה ראשיים וכ 30-40 דקות נסיעה ממרכז פורט לודרדייל.

שוק המולטיפמילי – סגמנט ספציפי של השקעות נדל"ן בארה"ב – נחשב לאפיק השקעה חזק ויציב, בזכות עלייה מתמדת ועקבית בביקוש ושיעורי תפוסה גבוהים ביחס לנכסים מניבים אחרים – גם בתקופה זאת. כ-40% מתושבי ארצות הברית מתגוררים כיום בשכירות,  והמספרים בשנים האחרונות מצביעים על מגמת עלייה.

הגשמה היא חברת השקעות פרטית המאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע בפרויקט נדל”ן יחד עם היזם. כך, נהנים המשקיעים מקבוצת השקעה משמעותית וחזקה, ומהאפשרות לקחת חלק בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן, בארץ ובחו"ל. חכמת הניסיון של הגשמה מבוססת על עשור של פעילות בענף השקעות הנדל"ן וניהול מועדון משקיעים  המונה למעלה מ 32,000 חברים.

השארת תגובה