אלימות שוטרים? ממשלה של רוע

ממשלת ישראל נכבדה, יש לכם שתי ברירות, או לשנות מיד את מדינות הרוע. או, לסיים את כהונתכם  הקצרה והכושלת בכנסת נוכחית זו, דרך הפלת ממשלת זדון

הפגנות סגר
הפגנות סגר

ריח סרטוני הפגנות הסגר, עדיין נושפים בכאב אל תוך ליבי הכאוב.

לב שלא מצליח להבין איך יתכן, ובארץ היהודים ברחובותיה של ירושלים של זהב, משטרת ישראל נלחמת באכזריות ובאלימות רעה נגד אחיה אזרחי ישראל חסרי ישע, אשר בצדק לא מוכנים יותר לקבל את עובדת הדיכוי הנוראית: סגר בשכונות בצורה כל כך לא הגיונית ופוגענית, במקום לבודד חולים ולשלוח אותם למלוניות.

פתאום שיר התקווה נראה כמו ״קלישאה חלושה״.

מנגינת המילים ״להיות עם חופשי בארצנו״ נרמס בדיקטטורה איומה, דרך קול יבבה ודמעות חנוקות של נשים גברים וילדים, אשר נעצרים על ידי משטרת היהודים ברוח הנחיות לא נכונות, דרך גזענות והסתה חמורה נגד מגזר שלם.

ובתוך כך האנדרלמוסיה הזו, מדינת ישראל יורדת ״ליגון שאולה״.

עוד ועוד תסכולים ופסיעות של אנרכיה מבצבצים בכל מקום, אזרחים שבורים ורצוצים אשר אפסה תקוותם.

קשישים אומללים ובודדים אשר נופחים את נשמתם לבד!

הכל בגלל מדיניות ראש הממשלה אשר הורכבה לחוק יסוד האדם, בדרך חדשנית מלאה רפש, מדיניות עושק אדם, ללא כבוד הזולת ורחמים. ללא הפסוק: ״מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך״, ללא מינימום זכויות של ערכים בסיסים, של חסד ונתינה ושמירת : והדרת פני זקן״.
ללא מהלכים הגיוניים אשר גם ישמרו על בריאותם של עם ישראל, אך גם ישמרו על כבודם הבסיסי וחופש האדם המינימלי.

לא סתם מציינת לנו התורה אזהרה זו: ״אין הקב"ה משרה שכינתו על ישראל עד שיכלו שופטים ושוטרים רעים מישראל שנאמר  (ישעיהו)  ״ואשיבה ידי עליך ואצרוף כבור סגיך ואסירה כל בדיליך ואשיבה שופטיך כבראשונה ויועציך כבתחילה.

התורה מדגישה לנו את המילה המחרידה אשר הורסת את קיום העולם ומרחיקה את שכינת הבורא וסיעתא דישמיא בארץ, במילה אחת: רוע!

תרגום המילה בעברית :רוע הוא מונח העוסק בהיבטים שליליים של חשיבה והתנהגות של בני אדם, ומתייחס לאלו שבכוונה כופרים במצפונם היהודי ומראים תשוקה להרס דיכוי כוחניות ואלימות.

דרך מעשים של סגר וקנסות עושקות אדם, מחשבות של דיכוי העם, והנחיות שכוונתם (באופן ישיר או עקיף) לגרום סבל עצום לאזרחי מדינת היהודים.

ממשלת ישראל נכבדה,

יש לכם שתי ברירות, או לשנות מיד את המדינות הרעוע בארץ, דרך ערכים של לב טוב, הגינות רחמים, וחסד עם האזרח.

הנחיות מפורשות, על שמירת החירות וכבודם של הזולת ללא אלימות.

או, לסיים את כהונתכם  הקצרה והכושלת בכנסת נוכחית זו, דרך הפלת ממשלת זדון.

ביציאה לקמפיין בחירות הגון בדמוקרטיה חדישה, של מצביעי ישראל, אשר הבינו שהם צריכים לברוח מעדר הכבשים הישן מפאת השלכות מגפת הכאב, אשר הראתה להם את האמת המרה, ובכך מחשבתם השתנתה, בהיגיון בריא והבנה, לבנות עתיד טוב יותר בעזרת השם, בעם ישראל.

הם יודעים מה חשוב באמת, וכמה חובה להיות ״בהלך רוח ממשלתי״,  מידות של חסד ורחמים כחלק ממדיניות הממשלה,
אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט, חֶסֶד השם מָלְאָה הָאָרֶץ."

תגובה אחת
  1. נכון מאוד

השארת תגובה