חיטוי קורונה – מהי שיטת החיטוי הטובה ביותר?

חיטוי
חיטוי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בימים טרופים אלו, כאשר בעולם משתוללת מגיפה שלא נראתה בעבר, אנו מתמודדים עם סיטואציה חדשה הדורשת הסתגלות ומציאת פתרונות בזמן אמת! פתרונות מהירים, יעילים ואיכותיים רק בזכותם יהיה ניתן להתגבר על המשבר כמה שיותר מהר ולאפשר חזרה לשגרת חיים רגילה, עד כמה שניתן.

ככל שעובר הזמן, ועל אף השינויים אשר חלים בנגיף, אנו מבינים כי התמודדות עם משבר הקורונה תבוצע בעיקר על ידי שימוש באמצעים היגנה וחיטוי שונים. ברמת הפרט, על כל אחד מאיתנו מוטלת החובה לעטות מסכה במרחב הציבורי וכן במרחבים סגורים, ולהקפיד על שמירת מרחק וריחוק חברתי, לרחוץ ידיים ולחטא אותם בחומר המתאים.

אך חיטוי נגד קורונה אינו נעשה רק ברמת הפרט ושמירה על היגנה אישית אלא הוא צריך להיעשות גם בשטחים פתוחים וסגורים. הדרך לשמירה על בריאות הציבור במרחב היא ביצוע חיטוי באופן נרחב בשטחים גדולים ומשמעותיים, זאת על מנת שיהיה ניתן להשתמש בחלל בצורה סדירה ובטוחה.

הטכנולוגיה שתעשה לכם חיטוי איכותי

חברת קלין-ביט מציעה שירות ייחודי עבור חיטוי קורונה והיא משווקת את אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. מדובר בטכנולוגיה אשר פותחה על ידי הצבא האמריקאי לצורך התמודדות עם מתקפות ביולוגיות וזכתה בפרסים רבים בהתמודדות עם 'מעטפות האנתרקס', המלחמה באבולה ועוד. הטכנולוגיה מאושרת על ידי כל הגורמים הרלוונטיים, ועמדה בבחינות מחמירות של ארגון ה- EPA וה- FDA וכמובן משרד הבריאות הישראלי.

יתרונות שירות החיטוי של חברת קלין ביט

חזון החברה של קלין ביט הוא מתן שירות מהיר, יעיל ואיכותי ללקוחותיה ועל כן החברה מתחייבת להגעה ללקוח וביצוע חיטוי בתוך שש שעות מרגע ההזמנה.

ביצוע העבודה נעשה על ידי מפעילים מקצועיים ומוסמכים, והם היחידים המורשים לשהות בחלל בעת ביצוע החיטוי אך מיד בתום ביצוע החיטוי ניתן להיכנס למקום המחוטא ואין צורך בביצוע פעולות נוספות.

הטכנולוגיה מאפשרת חיטוי של חללים פתוחים וסוגרים, ללא שימוש בחומרים אשר פוגעים בסביבה, ועל כן היא לא מזהמת או משאירה שארים העלולים לגרום נזק בריאותי או אחר והחשוב מכל היא אינה גורמת לנזקי קורוזיה ולכן ניתן לבצע חיטוי על גבי כל משטח כולל מכשירים אלקטרוניים כדוגמת: מחשבים, מקלדות. מסכים וכו'.

טכנולוגיית החיטוי של קלין-ביט נבחרה על ידי גורמים רבים במדינת ישראל להוביל את המחלמה בנגיף הקורונה, גופים רפואיים כדוגמת בי"ח שיבא- תה"ש, איכילוב, רמב"ם, הלל יפה ועוד גם גופים בטחונים כדוגמת משרד הביטחון ורפא"ל וכן מד"א, כיבוי אש, חברות מזון, מכונים מחקר ועוד.

חברת קלין ביט, היא חברת החיטוי היחידה לה יש אישור אמ"ר (משרד הבריאות) לביצוע חיטוי חדרי ניתוח, המכילים ציוד רגיש ויקר, באמצעות טכנולוגיה זו.

לסיום, חשוב להדגיש כי סביר להניח שיום אחד נגיף הקורונה יעלם מחיינו, אך כל עוד הוא כאן, יש להתמודד איתו בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו, כולל חיטוי מותאם.

 

השארת תגובה