קורונה: אזרחים תרמו 3 מליון ש"ח

על רקע העדר תקציב המדינה ונגיף הקורונה התקיים השבוע קמפיין התרמה עבור איגוד מרכזים לזהות יהודית הפועל במאות בתי ספר בארץ. במסגרת הקמפיין נתרמו כשלושה מליון שקלים. מנכ"ל זהות ישראל בן פזי: "תודה לכל מי שנתן בנו אמון, תרם ועזר לנו להגיע ליעד. הכסף יאפשר לנו להמשיך את הפעילות ולהרחיבה. מאות אלפי התלמידים ימשיכו לעסוק ולהעמיק בזהות היהודית מאילת ועד קרית שמונה."

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשנה האחרונה, בשל נגיף הקורונה ותקופת הבחירות, עמותות רבות נקלעו למשבר תקציבי שאיים על פעילותן. בינהן, איגוד מרכזי זהות יהודית המהווה כ- 60 מרכזים ברחבי הארץ. במסגרת הפעילות של האיגוד, נכנסים מדריכים לבתי הספר השונים ומעבירים תכנים ושיעורים על ערכים ומסורת למאות אלפי תלמידים.

בשל הרצון להמשיך ולהעצים את הפעילות על אף הקושי התקציבי, התקיים השבוע קמפיין התרמה שיעדו היה שניים וחצי מליון שקלים. הקמפיין נחל הצלחה, אלפי אנשים נרתמו לעשייה ואף  נתרמו מאות אלפי שקלים מעל לסכום המבוקש.

מנכ"ל זהות ישראל בן פזי: "אני מודה לכל הפעילים שעבדו ללא הרף על מנת שהקמפיין יצליח. תודה גם לכל מי שנתן בנו אמון, תרם ועזר לנו להגיע ליעד.  הכסף יאפשר לנו להמשיך את הפעילות עם מאות אלפי התלמידים שאנו עובדים איתם במהלך השנה. הקמפיין הזה מוכיח עד כמה הרצון לזהות יהודית בוער בשטח בכל רחבי הארץ".