פרוש דן: השפעת הקורונה על הכלכלה החרדית

עו"ד צביאל מוסקוביץ'
עו"ד צביאל מוסקוביץ'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סגן השר פרוש נועד עם נציגים בכירים בקהילה ובציבור החרדי לגבי השלכות נגיף הקורונה על המצב הכלכלי של הציבור. הישיבה התכנסה בבית אגודת ישראל בירושלים בשבוע החולף.

לכנס זומן, בין השאר, עורך הדין צביאל מוסקוביץ' המתמחה בחדלות פירעון ובדין האזרחי-מסחרי, אשר סקר את ההשלכות המשפטיות והכלכליות הצפויות לציבור החרדי, וכן העריך את ההיקף הצפוי של פשיטות רגל והליכי חדלות פירעון בקרב הציבור החרדי.

לדברי עוה"ד מוסקוביץ' הציבור החרדי מצוי בכללותו במצב כלכלי קשה, ומגיע מנקודת פתיחה בעייתית.

לדבריו, הרבה מקורות גמ"ח וסיוע צפויים לגלות קושי רב לסיוע לציבור בימים אלה. כמו כן הפעילות העסקית הנפוצה ביותר בחברה החרדית היא של עוסקים זעירים, שרבים מהם ממונפים עד מאוד בהלוואות ובמשכנתאות.

"היות והיקף ההכנסות של הציבור החרדי נמוך לעומת יתר מדינת ישראל, צפויים רבים ממנו להזדקק להליכים של חדלות פירעון ופשיטת רגל, העשויים לסייע בשיקום של מאות אם לא אלפי משפחות בציבור" דברי עו"ד מוסקוביץ'.

בסיום הישיבה סוכם כי ראשי הקהל יפעלו לארגן אירועי הסברה והערכות לציבור להסברת המצב והכלים העומדים בפני היחיד להתמודדות עם המצב.

עו"ד צביאל מוסקוביץ' ממשרד עורכי הדין שוורץ את מוסקוביץ' ושות' https://www.smlaw.co.il/   עוסק בתביעות ייצוגיות, הדין האזרחי מסחרי ודיני מקרקעין. 

השארת תגובה