בחיפה: שלמו על החדר הרביעי רק בעוד 5 שנים

גולדן ארט במבצע מיוחד: שלמו על החדר הרביעי רק בעוד 5 שנים: החברה מציעה לרוכשים בפרויקט הרובע בחיפה דחיית תשלומים על הלוואה של 400 אלף שקל ללא ריבית או הצמדה, וכן ותנאי מימון ייחודיים מהבנק המלווה

פרויקט הרובע של חברת גולדן ארט בחיפה זווית רחבה קרדיט צילום – Mike Tat Photography
פרויקט הרובע של חברת גולדן ארט בחיפה זווית רחבה קרדיט צילום – Mike Tat Photography
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת גולדן ארט יוצאת במבצע חדש לרוכשי הדירות לאכלוס מיידי בפרויקט "הרובע" ברובע האמנים בחיפה, המקנה אופן תשלום נוח יותר ותנאי מימון ייחודיים מהבנק המלווה את הפרויקט (בנק לאומי).

המבצע מקנה לרוכשי דירות 4 חדרים בפרויקט יכולת לדחות את תשלומי המשכנתא בכך שמאפשר להם להתחיל לשלם עבור 400 אלף שקלים רק בעוד 5 שנים, וללא ריבית או הצמדה. דירות 4 חדרים בפרויקט נמכרות בהחל מ-1.58 מיליון שקל. הדירות בפרויקט ניתנות לאכלוס מיידי, כך שבפועל תחילת ההחזרים עבור חלק מהמשכנתא יתבצע 5 שנים לאחר האכלוס.

המבצע אטרקטיבי במיוחד לזוגות צעירים שצריכים דירה גדולה יותר בראיה ארוכת טווח אך ידם אינה משגת לרכוש אותה בתחילת דרכם ולכן הם רוכשים דירת 3 חדרים. בזכות המבצע, הם יוכלו לרכוש כעת דירת 4 חדרים במחיר של 3 חדרים, ולשלם על ההפרש רק בעוד 5 שנים. המבצע מכוון גם למשפרי דיור פוטנציאליים שממתינים עם ההחלטה להגדיל את הדירה, ומציע להם לשלם על החדר הרביעי רק בעוד 5 שנים. בנוסף, הרוכשים יוכלו לקבל תנאי מימון ייחודיים למשכנתאות והטבות נוספות מהבנק המלווה (לאומי).

לדברי שמעון ג'יני, מנכ"ל חברת גולדן ארט, "הבטחון ברכישת דירה מוכנה ומתאימה בראיה ארוכת טווח, בשילוב עם מבצע מימון אטרקטיבי במיוחד, יסייע לרבים להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה וגדולה יותר בשכונה מיוחדת במינה שעוברת כיום תהליכי התחדשות ופיתוח משמעותיים. העובדה כי מדובר באכלוס מיידי מהווה יתרון משמעותי לרוכשים".

מתחם הרובע כולל סה"כ 198 יח"ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט משלב דירות למכירה ב-2 בניינים לצד בניין נפרד ובו דירות לשכירות ארוכת טווח שנמצא באכלוס מתקדם. הפרויקט כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה. הבניין שמיועד להשכרה כבר אוכלס, בניין אחד שמיועד למכירה לקראת קבלת טופס אכלוס, והבניין השני שמיועד למכירה נמצא בשלבי בנייה מתקדמים.

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים. אתר פרויקט הרובע: http://harovahaifa.co.il/

השארת תגובה