כך תעברו לילות שקטים ללא יתושים

הכירו את סדרת "ספירה GREEN" המספקת מגוון פתרונות ידידותיים להגנה מפני יתושים, על-בסיס שמנים אתריים טבעיים, ללא חומרי הדברה, ביניהם: ציטרונלה, אקליפטוס ולבנדר, הידועים בסגולותיהם כמרחיקי יתושים

סדרת ספירה GREEN
סדרת ספירה GREEN
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת "גורי", משווקת המותג "ספירה" להגנה מפני יתושים, מרחיבה את סדרת "ספירה GREEN" המבוססת על שמנים אתריים טבעיים ושמן הציטרונלה ומשיקה שני מוצרים חדשים: צמיד אישי ונר להרחקת יתושות, ובנוסף, "אנתוש אלוורה" – מגן אישי רול-און עם אלוורה במהדורה חדשה!

 • על-פי נתוני סטורנקסט: שוק המוצרים להרחקת יתושים בשנה החולפת עמד על כ-21.45 מיליון ₪
 • מאז הושק לראשונה בשנה החולפת הראה המותג ספירה GREEN גידול של כ-8% במכירות בסגמנט נוזל

תחום טיפוח הפרט והבית מצביע בשנים האחרונות על מגמת צמיחה אותם מובילים בעיקר הצרכנים "החדשים", מתוך הבנה שהשינויים האקלימיים בכדור הארץ והצורך בשמירה על ערכי הקיימות והטבע, והבריאות המסמנים את המגמה הירוקה אליה צועד העולם.

לאחר שהשיקו ב-2019 בהצלחה רבה את סדרת ספירה GREEN עם מכשיר חשמלי לשימוש בבית אשר כולל מכשיר אידוי חשמלי עם מילוי נוזלי על בסיס שמניים אתריים טבעיים ל-45 יום, ומילוי רפיל של נוזל טבעי ל-45 יום.

כעת מרחיבה חברת "גורי" את הסדרה ומשיקה שני מוצרים חדשניים בריח לימוני: צמיד אישי להרחקת יתושים ונר להרחקת יתושים מהחדר, ובנוסף, "אנתוש אלוורה" – מגן אישי רול-און עם אלוורה במהדורה חדשה. המוצרים החדשים מצטרפים למוצרי סדרת ספירה הוותיקים: טבליות – מכשירים עם טבליות להרחקת יתושים וטבליות בנפרד, נוזל – מכשירים עם נוזל להרחקת יתושים ונוזל בנפרד, ספריי ורול-און להגנה אישית.

סדרת "ספירה GREEN" מספקת מגוון פתרונות ידידותיים להגנה מפני יתושים, על-בסיס שמנים אתריים טבעיים, ללא חומרי הדברה, ביניהם: ציטרונלה, אקליפטוס ולבנדר, הידועים בסגולותיהם כמרחיקי יתושים. מוצרי סדרת "ספירה GREEN" מתאימים, בין היתר, לבעלי עור רגיש, תינוקת וילדים, אינם גורמים לתופעות לוואי וידידותיים גם לבעלי-חיים.

המוצרים החדשים בסדרה:

 1. צמיד אישי דוחה יתושים: צמיד מבושם על בסיס ציטרונלה ושמנים טבעיים.
  מחיר מומלץ לצרכן – 29.90 ₪.
 2. נר ציטרונלה דוחה יתושים
  נר מבושם על בסיס ציטרונלה ושמנים טבעיים בריח לימוני. מחיר מומלץ לצרכן – 24.90 ₪.
 3. אנתוש אלוורה במהדורה חדשה!
  רול-און למריחה נוחה על הגוף, המכיל אלוורה להרגעה ולהגנה על העור.
  מחיר מומלץ לצרכן – 17.90 ₪.

על סדרת ספירה GREEN:

מוצרי סדרת ספירה GREEN מבוססים על שמנים טבעיים ושמן ציטרונלה. שמן הציטרונלה, המופק מהעלים והגבעולים של עשב לימון (Cymbopogon nardus), ידוע כחומר החזק ביותר שהטבע מציע לדחיית יתושים באופן טבעי.

מידע על שוק מוצרי הרחקת היתושים:

 • על-פי נתוני סטורנקסט לשנת 2019, היקף המכירות שוק מוצרי הרחקת היתושים ברשתות השיווק עומד על 21.45 מיליון.
 • הקטגוריה מתחלקת לתת קטגוריות לפי שימוש הצרכן במוצר : מכשירים חשמלי עם נוזל ומילוי רפיל נוזל (34% מהשוק), מכשירי טבליות ומילוי טבליות (8% מהשוק) ומוצרים לגוף כולל רול און וספריי (57% מהשוק).
 • השחקנים הבולטים בשוק הם: ספירה, סנו, רייד ואוטן (מקור: סטורנקסט – דצמבר 19).

את מוצרי ספירה פרש ניתן להשיג בכל הרשתות והחנויות המובילות ברחבי הארץ.

השארת תגובה