מכיתה ז': 'מתיבתא' למורדות הכרמל

מתיבתא עם מסגרת פניימתית למורדות הכרמל מול נופו של הים התיכון • לימודים תורניים לצד לימודי מקצוע ברמה גבוהה • המקום, היחס והאפשרויות שאתם רוצים בשביל הבן שלכם

אור אבנר
אור אבנר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

למורדות הכרמל, אל מול נוף מרהיב של חוף הים התיכון במרחק דקות נסיעה מכביש החוף, שוכנת ישיבת אור אבנר כפר סיטרין. הישיבה הממוקמת בכפר סיטרין השליו, קנתה את שמה בשנים האחרונות כמקום אידיאלי לשילוב בין לימודים תורניים ובין לימודי מקצוע ברמה גבוהה.

במקום מתקיימים לימודי מתיבתא עם מסגרת פנימייתית חמה וביתית לתלמידים בכיתות ז' ח', שזוכים לתמיכה לימודית מיוחדת שמובילה אותם להצלחה וסיפוק. לצד המתיבתא, פועלת ישיבה קטנה לגילאי כיתות ט' – יב' ומעליה ישיבה גדולה לגילאים העוקבים. ישיבת אור אבנר מהווה מקום לימודים אהוב ומעצים לתלמיד המעוניין ללמוד מקצועות קודש וחול במסגרת ישיבתית שספוגה ביראת שמים ומכילה.

הלימודים בישיבה מתקיימים במתכונת לימודים ישיבתית, עם צוות חינוכי מיוחד שאמון על הקניית כלים ללימוד חוויתי, לצמיחה אישית של כל תלמיד, מיצוי הפוטנציאל ורכישת ידע תורני מקיף ומעמיק.

לצד לימודי העיון והגמרא, התלמידים זוכים להעשיר את עולמם התורני גם בתחומים מעשיים עם קורסים במקצועות קודש שבסיומם מוענקות לתלמידים תעודות לשימוש ביום יום כסופרי סת"ם ומשגיחי כשרות ועוד.

במקביל ללימודי הקודש ולימודי המקצועות התורניים, תלמידי הישיבה מחונכים להצטיינות גם בלימודים כלליים. ואכן, הישיבה מובילה ברמת הלימודים הגבוהה של מקצועות הבגרות. כמו כן, חוגים ולימוד מקצועות שיאפשרו לתלמידים להשתלב בצורה מקצועית בעולם המעשה.

לדברי מנהלה הרוחני של הישיבה הרב מנחם חייבי: "סוד ההצלחה של הישיבה הוא הצוות החם והמסור שנבחר בקפידה. הצוות שנמצא לצד התלמיד לאורך כל היום מדרבן אותו לנצל את הפוטנציאל הטמון בו בדך של יחס חם והקשבה.  הצוות, הכפר הפסטורלי והאווירה התומכת הופכים את הלימוד למהנה. וכשלומדים בהנאה בונים עתיד!"

ההרשמה לישיבה בעיצומה!

לפרטים:

   04-9902990 | sitrin.co.il

השארת תגובה