קורונה: אלו ההגבלות החדשות

תתקיים ישיבה שבה ידונו בהגבלות חדשות • קבינט הקורונה צפוי להתכנס מחר ויחליט אם לאשר את ההגבלות • סגן שר הבריאות: "חייבים לפעול היום בשביל לעצור את העלייה הגדולה במספרים"

שוטרים בימי קורונה
שוטרים בימי קורונה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעקבות העלייה במספר הנדבקים בקורונה תתקיים הלילה (מוצ”ש) ישיבה מכרעת של צמרת משרד הבריאות והמל”ל – בה ידונו אם יש צורך לשנות את מדיניות ההגבלות הקיימות ואם יש צורך בלהטיל הגבלות חדשות על הציבור.

בין ההמלצות שידונו עליהן הלילה: הגבלת התקהלות ל-20-30 איש, הקטנת מספר המשתתפים באירועים ל-150, שינוי בקפסולות בבתי הספר של החופש הגדול, איסור קיום מחנות קיץ, קריאה למעסיקים להעביר עובדים לעבודה בבית, מעבר לעבודה בקפסולות והגבלת מספר המתרחצים בחופים.

כל החלטה שתתקבל בישיבה, תהיה כפופה לאישור קבינט הקורונה שצפוי להתכנס מחר.

סגן שר הבריאות, ח”כ יואב קיש, אמר הערב בריאיון ל’פגוש את העיתונות’: “הצעדים שנעשה עכשיו, היום, יחסכו לנו את הסגר של מחר. אנחנו חייבים לפעול היום בשביל לעצור את העלייה הגדולה במספרים. המספרים היום סביב ה-400-500 נדבקים ביום, אנחנו יודעים שגם שבשבועיים הקרובים הם גם יעלו, זה אופי המגפה. מה שאנחנו נעשה היום, ומחר יוחלט בקבינט הקורונה, אמור לעצור את זה שם”.

תגובה אחת
  1. שקר גדול! מדובר במספר נשאים של הוירוס , ע"י בדיקות שאינם כלל מדוייקות ואינם באמת בודקים קיום וירוס אלא רק רצף RNA כתוצאה מפעילות מערכת החיסונית.
    אלו המדווחים שנשאים אינם חולים.!!!!

השארת תגובה