גם בניין זה מיועד להריסה

נחתם הסכם בין חברת מטרופוליס לבעלי דירות ברחוב אנטוקולסקי בתל אביב לביצוע פרויקט תמ"א 38/2 – החברה השיגה הסכמת 80% מבעלי הדירות בשני בניינים

פרויקט פינוי בינוי של מטרופוליס באנטוקולסקי תל אביב בניין קיים צילום אסף פינצ'וק
פרויקט פינוי בינוי של מטרופוליס באנטוקולסקי תל אביב בניין קיים צילום אסף פינצ'וק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת מטרופוליס חתמה על הסכם עם בעלי הדירות לביצוע פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש) ברחוב אנטוקולסקי 15-17 תל-אביב. מדובר בהריסה של שני בניינים ישנים בני 4 קומות עם 16 דירות, ובנייה של שני בניינים חדשים בני 8 קומות ובהם 33 דירות. החברה השיגה את הסכמתם וחתמה על הסכם עם 80% מדיירי הבניינים וכבר פועלת להגשת הבקשה להיתר בנייה מעיריית תל-אביב.

יצויין כי תכנית הרובעים של עיריית תל אביב חלה על השכונה (רובע 4) והוועדה המקומית בעיר צפויה להתחשב בעקרונותיה כאשר תדון בבקשה להיתר בנייה לפרויקט. משרד אדריכלים גידי בר אוריין הופקד על תכנון הפרויקט.

לדברי רו"ח אודי בלום מנכ"ל מטרופוליס, "קידום פרויקט זה הינו נדבך נוסף באג'נדה שלנו להרחיב את הפעילות ברובע 4 בתל אביב. במהלך החודש הקרוב, אנו מתעתדים להתחיל לשווק שני פרויקטים ברחובות יהודה המכבי ולואי מרשל, ובהמשך השנה גם ברחוב ויצמן. אלו יהיו בנייני בוטיק עם מפרטים גבוהים, מעלית, חניון תת קרקעי ומחסנים".

חברת מטרופוליס היא אחת החברות הגדולות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, עם למעלה מ-25 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2 בשלבי תכנון וביצוע שונים. בשנים הקרובות צפויה החברה לבנות ולאכלס כ-2,000 יח"ד במרכז הארץ. מטרופוליס זכתה לדירוג הגבוה ביותר של דן אנד ברדסטריט, Dun's Stars, כחברה מובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית תמ"א 38/2 – לשנת 2019 וכחברה בולטת בתחום הפינוי בינוי, מבין 1,350 החברות הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

השארת תגובה