מהו המגפון הכי חזק בעולם? איך לבחור מגפון עוצמתי?  

מגהפון
מגהפון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

דמיינו את עצמכם באמצע המולה רעשנית, מנסים איכשהו להשתלט על המצב. אתם בוודאי מרגישים חסרי אונים… כדי לחסוך לעצמכם לא מעט עצבים, ולשמור על הקול שלכם, המציאו בדיוק עבור מקרים כאלה את המגפון! היום נציג בפניכם את המגפון העוצמתי ביותר בעולם השייך לחברת ProxTone. האם הוא עונה על כל הציפיות? בואו נבדוק!

האם עוצמת הוואט היא מה שהופכת את הדגם הזה לטוב בעולם?

התשובה היא לא. אמנם עוצמת הוואט של המגפון בהחלט עוצמתית ביחס לשאר הדגמים של החברות השונות, אך זה לא מה שהופך את המגפון הזה לסוג מגפון עוצמתי והטוב בעולם על פי המומחים. המכלול הכולל של המגפון הוא מה שהופך אותו לטוב ביותר בעולם, והנרכש ביותר על ידי מוסדות ממשלתיים ואזרחיים. (ראה כאן מחירון יבואן של מגפון בגדלים שונים)

תכונות 

  • נוחות – המגפון אמור להיות זמין עלינו בכל פרק זמן בו אנו נמצאים בתוך ההמולה. לדגם זה, בנוגע לנוחות יש המון יתרונות.
  1. לדגם זה יש מיקרופון נשלף, אין צורך לקרב את פיית המגפון כדי לדבר, אלא ניתן לדבר ישירות למיקרופון. למיקרופון יש את האורך שלו, והוא מחובר בכבל מסולסל את המכשיר.
  2. כפתור נעילה. אצל הרבה דגמים בשביל לדבר צריך ללחוץ לחיצה ממושכת על כפתור ההפעלה. בדגם זה יש כפתור נעילה המיועד לפעמים בהם אנו רוצים להיות זמינים, ולדבר לאורך זמן ממושך.
  3. ידית האחיזה של המכשיר מעוצבת בצורה בה נוכל להחזיק את המוצר לאורך זמן, ללא זיעה או ללא כאבים ביד.
  4. דגם זה מגיע עם סטנד ייעודי למגפון, לא נהיה חייבים תמיד לאחוז במגפון. ניתן להניח את המגפון על הסטנד ולדבר ישירות למכשיר, או דרך המיקרופון הנשלף. כמו כן, דגם זה מגיע עם רצועת כתף מובנית, ומשקל המוצר קל.
  • תשומת לב – מלבד לכך שעוצמת המגפון חזקה מאוד, יש לנו אפשרות גם להפעיל סירנה. הסירנה מושכת תשומת לב בזמן הקצר ביותר ובאופן הקולקטיבי ביותר.
  • סאונד – דגם זה כולל מערכת בקרה על עוצמת הקול. מערכת זו ניתנת לוויסות העוצמה באופן ידני או אוטומטי.

מלבד לכך, אם נשווה את המגפון הזה לדגמים אחרים, ניתן להבחין שלדגם זה אין סאונד ייחודי של מערכת כריזה, אלא סאונד שיותר מזכיר חגורת הגברה – יותר מובן ונקי. כמו כן, עוצמת הסאונד יכולה להגיע למרחק של 1,000 מטרים!

  • תוספים – מלבד לכל היתרונות שציינו, יש אפשרויות שונות המאפשרות לנו לגוון בשימוש במגפון. מבין האפשרויות בדגם זה יש גם נגן MP3, נגן USB, חיבור ל AUX ועוד. כמו כן, הסטנד כלול במחיר. בנוסף לכל אלה, כדי להבטיח שהמוצר יישמר ולא יפגע, כי אנו יודעים שבמקומות צפופים או הומי אדם הכל יכול לקרות… למגפון זה יש שלדת ABS, כך שדגם זה קשיח, ומתאים לתנאי מזג אוויר שונים.

ביצועים בשטח

על הנייר הכל נשמע טוב, בואו נודה באמת. לכן, יצאנו לבדוק האם באמת המכשיר עונה על כל הציפיות. לפי החברה, המכשיר עובד מצוין גם בטווח של 1,000 מטר, אך נוכחו לגלות שהנתון מאוד משתנה. גם במקום פתוח ניתן לשמור את המגפון בצורה ברורה, אך עם רעשים מסביב, האדם שעומד 1,000 מטר מכם ישמע אתכם כל כך ברור. מלבד לכך, המוצר מאוד נוח, כמעט ולא מורגש על הגוף. הסטנד מאוד יעיל, מאוד נוח לבנייה ופירוק, וגם הוא עצמו קל מאוד. אם נסכם את הביצועים של הדגם – לא מצאנו תחליף לדגם הזה בטווח המחירים הזה.

מסקנות

עוצמת הוואט אינה משקפת את טיב המוצר – זכרו זאת תמיד. Proxtone 200W מראה לנו את השילוב המדהים בין עוצמתיות ובין נוחות, וזה מה שהופך אותו לטוב ולחזק בעולם. התוספים של המוצר מאפשרים לנו להנות ממגוון רחב של אפשרויות ללא מאמץ. המכשיר עצמו עולה כ 1,490 שקלים, ובהחלט שווה כל שקל.

השארת תגובה