עובדה: בירושלים מזרזים הליכי בנייה

יזמים ותושבי ירושלים: הוועדה המחוזית בראשות עו"ד עמיר שקד האיצה באופן דרמטי את אישור תכנית הבנייה בבירה

עוד עמיר שקד- צילום רשות מקרקעי ישראל
עוד עמיר שקד- צילום רשות מקרקעי ישראל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

משרד הפנים מפרסם את נתוני המעקב שלו אחרי פעילות הוועדות המחוזיות באישור תכנית בנייה, כחלק מהמגמה לקצר את פרקי הזמן הארוכים לאישור תכנית בנייה, פרקי זמן שהם בין הגורמים להמשך העלייה במחירי הדירות בישראל.

על פי הנתונים ירושלים מפתיעה לטובה, שהוועדה המחוזית שלה מובילה בפער גדול על פני הממוצע הארצי בקיצור הליכים באישור תכניות בנייה. על פי הנתונים בעוד הממוצע הארצי הוא 18 חודשים עד לאישור תכנית בנייה. בירושלים הממוצע עומד על 13.5 חודשים. הממצאים העלו כי לאורך כל השלבים השונים של אישור תכניות הבנייה הוועדה המחוזית בירושלים בראשות עו"ד עמיר שקד, מובילה לטובה ביחס לממוצע הארצי בקיצור פרק הזמן הדרוש לשלב המסוים באישור התכנית.

יזמים שהובילו תכנית בנייה בתקופה האחרונה בירושלים ותושבים שביקשו לקדם תכניות הרחבת בנייה ציינו לשבח את האופן שבו עו"ד עמיר שקד מנהל את הוועדה המחוזית: 'המדיניות של עו"ד שקד משקפת רצון לחסוך בבירוקרטיה ולצמצם למינימום את המשוכות שהיה על יזמים לעבור בשנים עברו. בנוסף אנחנו רואים את קצב העבודה של הוועדה שעושה הכול על מנת לעמוד בקצב של בקשות היזמות ואישור הפרויקטים השונים במחוז ירושלים. את הפירות של העבודה הזו אנחנו רואים ונראה עוד בשנים הקרובות בפיתוח וקידום מיזמי בניה בבירה', אמרו. 'אנחנו שומעים יזמים בערים אחרות שמבקשים שהוועדה המחוזית שלהם תלמד מהקצב של הוועדה המחוזית בירושלים בקידום מהיר יותר של אישור פרויקטים'.

השארת תגובה